2733
2734
عنوان

خبر بارداریتونو چطوری به شوهرتون دادین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 556 بازدید | 49 پست
قبلش علاعمت چی بود توروخدا بهم بگو

همه جا حس میکردم بوی هندونه میده.درصورتی ک تو خونه هندونه نداشتیم وسط پذیراییمونو بو میکردم بو هندونه میداد😂

نفخ داشتم و خلق و خوم خیلی بهم ریخته بود بی دلیل گریه میکردم شوهرم میپرسید چرا گریه میکنی میگفتم نمیدونم عین ابر بهار اشک میریختم.یه چیزی ته دلم میگف این دفه دیگه حاملم حتما حاملم

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
خدا برات حفظش کنه.الهی ی دختر هم بذاره تو دامن من

انشالله عزیزم

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولی که به شوهرم پیام دادم یه بسته پوشک بچه بخر.گفت چرا؟گفتم 8،9 ماه دیگه لازم میشه دومی که بی بی چ ...

عزیییییزمم چه باحال خدا حفظشون کنه برات

[QUOTE=107850111]دختر پسر پسر[/QUOTE  ای جانم دعا کن خدابه پسر منم یا داداش یه آجی بده

الهی امینننننن

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:
2728
عزیییییزمم چه باحال خدا حفظشون کنه برات

ممنون عزیزم  

همه جا حس میکردم بوی هندونه میده.درصورتی ک تو خونه هندونه نداشتیم وسط پذیراییمونو بو میکردم بو هندون ...

من کف پام اتیش میگیره نافم وکمرم درد میکنه ترشحات سفید پنیری دارم سینه هامم میسوزه یعنی حامله ام 

همه جا حس میکردم بوی هندونه میده.درصورتی ک تو خونه هندونه نداشتیم وسط پذیراییمونو بو میکردم بو هندون ...

من کف پام اتیش میگیره نافم وکمرم درد میکنه ترشحات سفید پنیری دارم سینه هامم میسوزه 

حالادعا کنین این یکی قلبش تشکیل شه.. دکتر گفت اگ تا یکشنبه قلبش تشکیل نشد دارو میدم سقطش کن

سقطش نکن بذار تا ۱۰هفتگی بمونه بعد اگه خدایی نکرده تشکیل نشد یه کاری میکنی ب حرف دکترا هم اعتباری نیست

2738
من کف پام اتیش میگیره نافم وکمرم درد میکنه ترشحات سفید پنیری دارم سینه هامم میسوزه 

ترشحات سفید پنیری اگه همراه با سوزش باشه علامت قارچه 

معمولا تو بارداری شایع هست ولی از علائمش نیست 

انشاللله که بارداری عزیزدلم

مبارکه عزیزم گروهه بارداری دارم خواستی آیدی پیام بده rehoonjoon@

مرسی .دخترم الان ۱۱ماهشه یهو یادم افتاد تعریف کردم عزیز 

سقطش نکن بذار تا ۱۰هفتگی بمونه بعد اگه خدایی نکرده تشکیل نشد یه کاری میکنی ب حرف دکترا هم اعتباری نی ...

دیگه تقریبا ده هفتشه نمیدونم چکار کنم.. از سقط هم میترسم خیلی درد داره

2706