2410
2553

من کلی بی بی چک منفی داشتم کم مونده بود افسرده شمو خیلی ناراحت بودم در حدی که وقتی ب شوهرم گفتم بی بی چک بخر گفت این دیگه آخرین باره که بی بی چک میخرم بازم گریه کنی من میدونم با تو

منم قبول کردمو بی بی چک رو استفاده کردم مثبت شد خندمو خیلی ضایه پنهون کردمو با همون قیافه ی به ظاهر بی تفاوت رفتن پیشش گفت خب؟گفتم خب که خب!سرشو تکون داد منتظر بود حرف بزنم منم سرمو تکون دادم ب نشانه اینکه چی میگی!گف چرا گریه نمیکنی بی بی چکو نشون دادمو گفتم چوووووون مثبتههههه😍😍😍

بعد اونم خشکش زده بود گفتم واا خوشحال نشدی؟

گفت از کجا فهمیدی ببینم گفتم ایناها یه خط قرمز دیگه افتاده.گفت برو بابااااا با یدونه خط مگه معلوم میشه کجات گذاشتی اینو؟!گفتم واا اینو جایی نمیذارن چن قطره ادرار میریزن روش .یه پوزخندی زد گف اره بابااااا با چن قطره ادرار الان معلوم میشه تو حامله ای.حالا هی از من اصرار از شوهرم انکار .باورش نمیشد رفتیم سونو گرافی ذوق کرده بود ولی بازم باورش نمیشد هی ازم

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃

کدوم بچمو برات بگم اسی؟  

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من مثه اجاق کورا جیغ میزدم جواد اینو ببیننننن... حالا ساعت 5صب اتاق تاریک. تو مسافرخونه تو سوریه. 😂😂😂

به پیج کاریِ من سر بزنید آبجیا،قدمتون رو گولیا چشام.     @daf_player_nafass
2714
کدوم بچمو برات بگم اسی؟    

ماشاالله مگه چندتا بچه داری

خدایا مرسی که ناامیدم نکردی 😍😍این امضاهم توهماتم قبل فهمیدن جنسیته 😂😂😂۱۲بهمن بی بی چک وآزمایشم مثبت شد خدایا مرسی برای هدیه قشنگت 😍😍۴ اسفند صدای قلب نی نی رو شنیدم کنجدم انشاالله تن سالمتم بغل کنم😍😍 کنجدم زود بزرگ شو بیا پیشمون که اگه داداشی الان بدونه تو توی دلمی شب که بخوابم دلم رو پاره میکنه که تورو بیاره بیرون باهات بازی کنه 😂😂😂بالاخره به داداش پارسا هم گفتم قراره یه نی نی بهمون اضافه بشه قیافش این شکلی شده بود🙆‍♂️🙆‍♂️🙆‍♂️😍😍😍خاله ها میشه برای اینکه نی نی صحیح وسالم بیاد بغلم یه صلوات بفرستین 😘😘عشقم اگه دختر باشی اسمتو میزارم مهرسا 😍😍۵فروردین رفتم ان تی دکتر گفت احتمالا دختری 😍😍😍دخترم نمیدونی چه حس قشنگیه تصوراینکه من مادر یه دخترم خیلی خوبه که تودختر منی نمیدونی چه تصوارت قشنگی برای تو وداداشی دارم انشاالله روز حنابندان داداش خودت با حناش میرقصی 😍😍شب عروسی توام داداشت میاد به شوهرت میگه نبینم آبجیم رو اذیت کنی ها اون نفس دادششه 😍😍خدایا خانوادم رو به تومیسپارم خودت نگهدارشون باش🙏خدایا اینقدر بهم عمر بده این روزا رو ببینم 🙏🙏 زندگیم مامان هرروز آهنگ دختر من یارباباش رو میزاره وباهاش حسابی قر میده انشاالله سال دیگه تودست میزنی من قر میدم 😂😂😂میگما دخترم یه وقت ناراحت نشی که تیکرت آبیه آخه صورتیه خیلی بی حس وحاله من میخوام همیشه تونقشت توزندگی پررنگ باشه بخاطر همون دیدم آبیه بهتره 😂😂بابایی بهم میگه دلت رو خوش نکن که دختر باشه فعلا قطعی نیست آخه چی میگه این بابا😂😂منوداداش پارسا باهم شرط بستیم اون گفته پسری من گفتم دختری گفته اگه پسر باشی باید ۱۰تاپول سفید بهش بدم منظورش تراوله ببینم سربلندم میکنی مامان 😂😂الاهی مامان فدای ضربان قلبت بشم توروخدا دیگه منو نترسون🙏عزیزمامان امروز ۲۳فروردین رفتم سونوگفت پسری که 🤔🤔نی نی نازم پسره به امید خدا یه داداش برای پسرم میارم😍🙏امروز۵خرداد نی نی منم بالاخره تکون خورد😍😍😍داداش پارسا میگفت واای مامان چه جونی داره😂😂

یعنی می شه من هم یک روزی مادر بشم؟ 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
ماشاالله مگه چندتا بچه داری

3 تا

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:
میپرسید واقعا داریم بچه دار میشیم؟؟؟؟

عزیز دلمممم 😍اشک تو چشام جمع شد.

ایشالا همه اونایی که منتظر نی نی هستن هم همچین لحظه ایو تجربه کنن ❤

منم اول باباشو پیدا کنم بعد تصمیم میگیرم چجوری خبر نی نیشو بدم بهش 😀

من هردفعه میام خوشحال بشم باید برم سقطش کنم یا خودش سقط میشه.. مبارک باشه

عزیییییزم الهی که خدا دلتو شاد کنه شادیت تموم نشه یسری از مسائل قسمته نمیشه منکر شد

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
2706