1421
1411

من کلی بی بی چک منفی داشتم کم مونده بود افسرده شمو خیلی ناراحت بودم در حدی که وقتی ب شوهرم گفتم بی بی چک بخر گفت این دیگه آخرین باره که بی بی چک میخرم بازم گریه کنی من میدونم با تو

منم قبول کردمو بی بی چک رو استفاده کردم مثبت شد خندمو خیلی ضایه پنهون کردمو با همون قیافه ی به ظاهر بی تفاوت رفتن پیشش گفت خب؟گفتم خب که خب!سرشو تکون داد منتظر بود حرف بزنم منم سرمو تکون دادم ب نشانه اینکه چی میگی!گف چرا گریه نمیکنی بی بی چکو نشون دادمو گفتم چوووووون مثبتههههه😍😍😍

بعد اونم خشکش زده بود گفتم واا خوشحال نشدی؟

گفت از کجا فهمیدی ببینم گفتم ایناها یه خط قرمز دیگه افتاده.گفت برو بابااااا با یدونه خط مگه معلوم میشه کجات گذاشتی اینو؟!گفتم واا اینو جایی نمیذارن چن قطره ادرار میریزن روش .یه پوزخندی زد گف اره بابااااا با چن قطره ادرار الان معلوم میشه تو حامله ای.حالا هی از من اصرار از شوهرم انکار .باورش نمیشد رفتیم سونو گرافی ذوق کرده بود ولی بازم باورش نمیشد هی ازم

🙃🌹زندگی بی مکث جریان داره...‌🥀

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1390

یعنی می شه من هم یک روزی مادر بشم؟ 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
1394
میپرسید واقعا داریم بچه دار میشیم؟؟؟؟

عزیز دلمممم 😍اشک تو چشام جمع شد.

ایشالا همه اونایی که منتظر نی نی هستن هم همچین لحظه ایو تجربه کنن ❤

منم اول باباشو پیدا کنم بعد تصمیم میگیرم چجوری خبر نی نیشو بدم بهش 😀

من هردفعه میام خوشحال بشم باید برم سقطش کنم یا خودش سقط میشه.. مبارک باشه

عزیییییزم الهی که خدا دلتو شاد کنه شادیت تموم نشه یسری از مسائل قسمته نمیشه منکر شد

🙃🌹زندگی بی مکث جریان داره...‌🥀
1427
هرکدوم شیرینتر بود اومدنش

دخترم(بچه اولم)

پیامک دادم بهش سر راه یدونه بسته پوشک بچه  هم بخر.

گفت چرا؟

گفتم 8،9 ماه دیگه لازم میشه  

کاربری چهارمه...خودت فکر کن از سال 91 تا حالا چی گفتم... 
1331