1421
1389
عنوان

دوتا شومیز گرفتم واسه تولد دوستم کدوم بدم؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 547 بازدید | 37 پست

خانوما خبر دارید فرش ارزون شد ؟

1436

😂😂تبلیغ بود؟ چه جالب☺

کسی که نظرش بامن  مخالفهه منو ریپلای نکنه ...کلافم کردین💞نظر من قطعا تغییری نمیکنه پس بحث پیش میاد..با افتخار اعلام میکنم هم نماز میخونم هم قران هم کلی خدارو دوست دارم  بی حجابم نیستم ولی همچنان معتقدم که اگر کسیم اینکارارو نکنه یا حتی اگر کافر باشه به من ربطی نداره قضاوتش با خداست عقیده ی خودمو فرهنگ خودمو تو حلق هیچ کس فرو نمیکنم☺❤ خدایا شکرت که با عشقم ازدواج کردم و خوشبختم😍خدایا شکرت که رابطمون هر روز از روز قبل عاشقانه تر میشه😻😻خدایا ازت ممنونم که به هر چی فکر میکنم همون میشه💞خدایا شکرت چقد خوبه که دارم به همه ارزوهام میرسمممم💖💖💖من به ارزوهام نرسیدم ازدواجم نکردم😁😁فقط دوس داشتم اینارو اینجا بنویسم شاید حقیقی شه❤دوس داشتی یه صلوات بفرس😉😉
1394
نه حال ندارم همینجا قیمت و بگو اگه خوب بود شااااااید بیااااام

نه عزیزم متاسفانه اینجا قیمت رو نمیگم چون یکسری به ادم توهین میکنن معذرت میخوام[email protected]

صفحه ی ما را در اینستاگرام‌دنبال کنید😊https://www.instagram.com/p/B3T2YM8ndox/?igshid=ys0qmt8ogw6u
1396
هلوشو بده😁

سایو چرا پیاممو نمیبینی؟؟

یه وقت چشم وا میکنی و میبینی که دیگه نه غم جمعه آزارت میده نه استرس شنبه، نه واسه رسیدن آخر هفته ذوق داری نه منتظر رویداد خاصی تو تقویم هستی، کلا فقط هستی که باشی، مثل بی حسی میمونه، یه بی حسیِ خطرناک...