2703
2553
عنوان

در مواجهه با ادمهایی که قصد ازار دارند چه میکنید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 36 پست
فک کنه چ اهمیتی داره؟یا چ نقشی تو زندگیت داره؟ نهایتا ی گوه نخور بگو رد شو😂😂😂

وای اره با خونسردی یه نگاه زل هم خوبه

💖💚💙 خدایا جوانی خواهرمو بهش ببخش، ستون نازک امیدمونو نشکن 🤲از آدمهای روانی دوری کنید، بذار بگن ترسید، آره ما از حیوون وحشی میترسیم 👊سیر تکامل من در نی نی سایت: کوشاجون ۹۴، مکگیل ۹۶، سانتیاگو مکگیل ۹۷، سانتیاگو ۹۸ 🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی تو صفحه های مجازی هم دیوونه زیاده

تو دنیای واقعیم زیاده خواهر 

چندوقته ما بدجور باهاشون برخورد داریم

کاری بکسی نداریما پیش میاد

💖💚💙 خدایا جوانی خواهرمو بهش ببخش، ستون نازک امیدمونو نشکن 🤲از آدمهای روانی دوری کنید، بذار بگن ترسید، آره ما از حیوون وحشی میترسیم 👊سیر تکامل من در نی نی سایت: کوشاجون ۹۴، مکگیل ۹۶، سانتیاگو مکگیل ۹۷، سانتیاگو ۹۸ 🙄
2720
تو مجازی که اصلا محل نمیذارم ارزش مداره. ولی تو حقیقی جواب میدم

چه جوری؟ طرف دیوونه باشه کار به ۱۱۰ بکشه چی؟

و معمولا اونایی که تو حقیقی با ادب وساکتن تو مجازی خیلی بی ادب میشن عقده بی زبونی حقیقیشونودرمیارن. من یه اشنای با ادب داشتم سریه چیزی تو تلگرام حرفمون شد یه حرفای زشتی زدکه تعجب گردم این همون ادم مظلومه

2714
تو دنیای واقعیم زیاده خواهر  چندوقته ما بدجور باهاشون برخورد داریم کاری بکسی نداریما پیش میاد

آره دقیقا تو سرت به کار خودته اما عالم و آدم باهات کار دارن من وقتی اینجوری میکنن یس میخونم 

نماز حاجت و آیت الکرسی میخونم و....

وای اره با خونسردی یه نگاه زل هم خوبه

اگ حضوریه خودتو بزن ب نفهمیدن خیلی میسوزن😂

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
اگ حضوریه خودتو بزن ب نفهمیدن خیلی میسوزن😂

اره اره راس میگی

عزیزم آدم بی کار و مزخرف فقط تو جهان سوم زیاده  وگرنه جاهای دیگه انقدر امنیت دارن که هیچکس جرا ...

دقیقا حرفم کرم ریختنه

بنظرم خودتو بزنی به نفهمی یا یجور حرص طرفو دربیاری که نتونه کاری کنه بهترینه یا اینکه تحقیرش کنی باارامش

2706