2726
عنوان

بهش بگم یا نه؟

90 بازدید | 12 پست

بچه ها منو یه آقایی همو دوس داریم ۳ساله که باهمیم 

وضع مالی اونا خیلی خوبه و بالاتر از ماهستن اما ما نه 

خودمونو جوری نشون دادم که وضعمون متوسطه

من تو این مدت ۳سال بهش دروغ گفتم شغل بابامو بابام راننده شهرداریه گفتم کارمنده تموم حقوق بابام میره برای قسط و قرض صورت خودمونو با سیلی سرخ نگه داشتیم بابام سالی یبار کلا میتونه لباس بخره اونم عید اما وقتی عکسای بابای اونو میبینم هردفعه یه لباس بحثه لباس و اینا نیس یه جزئی از تفاوتا رو دارم میگم بارها شده خواستن بیان خواستگاری من بهونه اوردم 😔چون حتی یه جهیزیه سادم نمیتونیم با این اوضاع اقتصادی بگیریم ...تصمیم گرفتم همه چیو به طرفم بگم بگم که این وضع زندگی ماست از فیلم بازی کردن خسته شدم بگم یا خودمو نکشم پایین ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگی یا نگی آخرش میفهمه که

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
2728

اره حتما بگو بهترین کار مرگ یبار شیون یبار ایشون اگر شما رو بخواد با همین شرایط مالی هم میخواد فقط یه نکته اینکه وقتی گفتی اخرش حتما بهش بگو ک با همین اوصاف هم من به داشتن همچین پدری و همچین زندگی افتخار میکنم چون با نون حلال سر سفره پدر مادرم بزرگ شدم 

مهروز70 سابق😕

عجب رویی داری اینهمه دروغ گفتی بعد میگی خودمو نکشم پایین !!

اون بنده خدا رو باز به دروغ نگهداری تا کی اخه تو هی دروغ بگی و اون نیاد خاستگاری گناهش چیه چرا از زندگی عقب بیوفته 

مرگ یبار شیون یبار بهش بگو یا میگیردت یا ولت میکنه اگه عشقش واقعی باشه گذشت میکنه 

بهش بگو اگه واقا بخوادت با همه مشكلات ميخواد دروغ روش تاثير نميذاره تازه وضع مالي خونوادت چه ربطي به تو داره؟ تو عشق خودتو بكن اگه گفت نميخوامت بفهم اون تو رو براي پولت خواسته