2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرده و نرده و برمیگرده رو بگید جفت پا میام تو گوشیتون  

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2456
من فقط بی ادبی بلدم

بی تلبیت

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

جوک که ندارم ولی یه جا تو اینستا داشتن راز هاشونو میگفتن. همه میگفتن درکنارشوهرکسی رو داریم. یایکی گفت بچه م مال دوس پسرمه!شوهرم نمیدونه

اون یکی گف هم شوهر دارم هم دوس پسر هر دوشونو خیلی دوس دارم!!!

اون یکی گف چندین ساله با دوتا مردهستم شوهر نمیدنه

شاخ دراوردم

یعنی این قد زمانه خرابه واقعن!!!!!

2714

از مادربزرگم پرسیدم

در زمان قدیم که برق و اینترنت نبود، وقتتون رو چطوری میگذروندین؟؟؟

.

.

مادربزرگم گفت مگه نمیبینی که ۲۲ تا عموداری ۱۹ تا عمه

هیچ وقت کار امروز را به فردا ننداز، فردا یه عالمه کار داری…

قشنگ بندازش واسه دو سه هفته دیگه که خیالتم راحت بشه! ☺️☺️

منبع:

اصول زندگی ...

خواجه بیحال الدین شیرازی 😂😂😂

چند روز پیش بابای یکی از بچه‌ها فوت شده بود ما هم رفته بودیم مراسم.میخواستم به مامان رفیقم بگم غم آخرتون باشه گفتم بار آخرتون باشه
اونم گفت چشم  

جوک که ندارم ولی یه جا تو اینستا داشتن راز هاشونو میگفتن. همه میگفتن درکنارشوهرکسی رو داریم. یایکی گ ...

خدا لعنتشون کنه که گند زدن به عفت و حیا و اعتماد

بعد سه متر دهن باز میکنن میگن خارجیا الن و بلن

خدا میدونه نسلشون چه شود

اگه همسرشون به یکی سلام کنن شر میزارن که خیانت کرده😡😡😡😡

2706