2733
2734
چرا نباید بخورن؟؟!! خاله من کلا پخش نکرد جمع کردن یخچال خودشون خوردن😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ کاره خ ...

نه عزیزم پدر و مادر اصلا نمیخورن گوشت عقیقه رو.حتی ما همون روز که همه دور همیم برا پدر و مادر غذای جدا میخرن میارن.بعدم اصلا رسم قربونی و عقیقه اینه که  بقیه و نیازمندا اطعام بشن.نه پدر و مادر.اونجوری که خب آدم مایحتاج خودشو به اسم قربونی میگیره😑

ما واسه دوتا پسرامم قربونی کردیم اسمش عقیقه هست  اگه بتونی انجام بدی خوبه

این عقیقه که میگن فقط به قربونی کردن گوسفند واسه نوزاد میگن یا دعایی هم میخونن؟

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودت انجام بده ، ان شاءالله بلا ازش دور باشه ، مادرشوهر و پدرشوهر نکبت من یه دختر دارن یه پسر ، خواه ...

دقیقا برای ماهم دوتابچه هستنواسه شوهرم هیچ کاری نکردن تاحالا ولی داماد و‌دخترشون رو سرشون میذارن خرج خونشونم میدن نمیدونم والا برعکس شده 

گلم من نه خودم نه همسرم به قربونی کردن اعتقادی نداریم گناه اون حیون بنده خداچیه پولشومیدیم به یه آدم ...

مگه شما گیاه خوارین؟ینی در طول روز مرغ و گوشت نمیخورید؟خب اونام قربونی شدن دیگه فرقی نداره که.فقط این دفعه نیتتون اینه که بدین به نیازمندا گوشتو.

2728
عزیزم عقیقه همون قربونیه گوسفند هست منتها با آداب خاص تویه نت سرچ کن ، ما انجام دادیم 

نه عزیزم عقیقه همون قربونی نیست. قریونی برای همه چیز و همه کس به هر نیت هست.

عقیقه از زمانی که نوزاد به دنیا میاد مستحب هست براش انجام بدن که اداب خاص خودشو داره و اگر فرزندی ، پدر و مادر براش اینکار رو نکنن خودش می تونه انجام بده 

2738
مگه شما گیاه خوارین؟ینی در طول روز مرغ و گوشت نمیخورید؟خب اونام قربونی شدن دیگه فرقی نداره که.فقط ای ...

طرزتفکرهرکسی متفاوته بایدبه هرنظری احترام گذاشت بله عزیزم ماهم گوشت ومرغ میخوریم ولی اون حیون که داره قربانی میشه داره جلوخودآدم جون میده واجب نیست که 

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
بله منم قربونی منظورم بود وگرنه کسی تو فامیل عقیقه نمیکنه

اگر بدونید چقدر قربونی ثواب داره دیگه نظرسنجی نمی کردید. علی الخصوص که مشکل مالی هم ندارید. ...

انشاءالله عقیقه هم برای فرزندتون انجام بدید هم ثواب داره و هم دفع بلاست. 

طرزتفکرهرکسی متفاوته بایدبه هرنظری احترام گذاشت بله عزیزم ماهم گوشت ومرغ میخوریم ولی اون حیون که دار ...

درست میگی عزیزم منم قربونی جلوی پارو دوست ندارم.ما پول میدیم کشتارگاه برامون میکشه به نیت قربونی بعد گوشتشو میگیریم پخش میکنیم.برا عروسیمونم همینکارو کردیم نیوردیم جلو چشم.منم اصلا دلشو ندارم جون کندن حیوون زبون بسته رو ببینم

2706