2703
2553
اعتقاد شما مهم نیست اعتقاد پیامبر مهمه.💜🤗

دليلي برای بحث و بی احترامی به هم نیست مگه پيامبر این نگفته

من نگقتم چرا و چگونه اعتقاد دارین یا توهینی کنم پس شما هم اجازه نداری به من توهین کنی

میگن عقیقه،سر اولی که قربونی کردیم دیگه دومی هم بله باید انجام بدم،تبعیض نشه بین بچه ها😊

عقیقه فرق میکنه،آداب خاصی داره

اما گوسفندی ک روز اول میکشند و بعدش خودشون میخورند.اون قربونیه و رفع بلاست

خدایا.خودت کیانم رو صحیح و سالم بهم برسون😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وضع مالیمون که میرسه من میگم حیفه بدیم فامیل😬😬

خداروشکر عزیزم پس حتما قربونی کنید واجب نیست به فامیل بدید

بدید به نیازمندا البته اگه تو فامیلتون کسی نیازمند باشه اون واجبتره تا غریبه ها.

ما هم هرسال گوسفند نذری داریم چند ساله به فامیلا نمیدم چون همشون وضعشون خوبه چندتا خانواده رو میشناسیم به اونا کمک میکنیم

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖
2720
چرا نباید بخورن؟؟!! خاله من کلا پخش نکرد جمع کردن یخچال خودشون خوردن😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ کاره خ ...

نمیدونم احکام و قانونش اینه که به هیچ عنوان پدر و مادر بچه نباید از اون گوشت بخورن

دلیلش رو نمیدونم

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
وضع مالیمون که میرسه من میگم حیفه بدیم فامیل😬😬

ما هم به نیت سلامتی دختر اولم قربونی کردیم همه چی شو بردیم خیریه...برا دومی هم ان شاالله سالم بیاد بغلم نیتم همینه...اینجوری ثوابش بیشتره...مردم مستحق و مستمند زیادن...هم قربونی کردی هم صدقه دادی...

ا
سر همه بچه هاتون یا فقط اولی

ما سر همه بچه ها میکنیم.صدقه جدا میدیم ولی قربونی کردنو حتما به دنیا اومدن بچه انجام میدیم چون اعتقاد داریم باید خون ریخته شه بعدم گوشتشو باش کبابی چیزی درست میکنیم به فامیل میدیم یسری آدم نیازمند. هم برای صفر هم بچه،فقط الان با این قیمت گوسفند نمیدونم چجوری 😂

2714
پدرشوهر من واسه نوه دختریش انجام داد😒😒ولی ما خار داریم

خودت انجام بده ، ان شاءالله بلا ازش دور باشه ، مادرشوهر و پدرشوهر نکبت من یه دختر دارن یه پسر ، خواهرشوهرم به دنیا اومدنی براش گوسفند قربونی کردن ماشالا مثله بادمجون بم میمونه خداروشکر هیچ وقت چشم نمیخوره ولی عوضش شوهر من که مثلن پسره براش قربونی نکردن تا الان اینقدر خطر از بیخ گوشش گذشته که نگو ، دیگه چند وقت پیش ها که شوهرم برای چندمین بار تصادف کرد، مادرشوهرم خودش عذاب وجدان گرفت براش یه گوسفند عقیقه کرد 😐 که البته بلافاصله بعد اون ۲ میلیون داد برا نوه دختریش النگو خرید 😑

نمیدونم احکام و قانونش اینه که به هیچ عنوان پدر و مادر بچه نباید از اون گوشت بخورن دلیلش رو نمیدونم

اونی ک شما میگید عقیقه هستش،بعدشم باید استخونهای گوسفند رو خاک کنند

اما اگ کسی نیت عقیقه نکنه و همینجوری گوسفند برا بچش بکشه میتونه بخوره

خدایا.خودت کیانم رو صحیح و سالم بهم برسون😍
چرا نباید بخورن؟؟!! خاله من کلا پخش نکرد جمع کردن یخچال خودشون خوردن😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ کاره خ ...

قربونی با عقیقه فرق داره.عقیقه رو نمیشه بخورن اهل خونه.اما قربونی رو میشه

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖
عقیقه با قربونی فرق داره....‌‌ کشتن مرغ و خروس قربونی محسوب نمیشه...‌ اطلاعات غلط ندید بی زحمت😊

عزیزم عقیقه همون قربونیه گوسفند هست منتها با آداب خاص تویه نت سرچ کن ، ما انجام دادیم 

اونی ک شما میگید عقیقه هستش،بعدشم باید استخونهای گوسفند رو خاک کنند اما اگ کسی نیت عقیقه نکنه و همی ...

درمورد استخونش و اینا نمیدونم ولی خب وقتی قراره یه گوسفند قربونی بشه به نیت عقیقه باشه بهتره دیگه چون عقیقه مهم تره به نظرم

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

گلم من نه خودم نه همسرم به قربونی کردن اعتقادی نداریم گناه اون حیون بنده خداچیه پولشومیدیم به یه آدم نیازمندی

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
2706