1507
1482
عنوان

بچه دنیا میاد گوسفند قربونی میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 70 پست
منم همونو میگم یا اگه قربونی میکنیم بدیم به خانه سالمندانی جایی 

گوشت قربونی رو اصلا نباید پدر و مادر بخورن 

منم اگه قربونی کنم گوشتشو میدم به نیازمندان 

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 Welcome to my heart , Nelsa👼🤰                               خدایا شکرت🤲❤

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1484
منم همونو میگم یا اگه قربونی میکنیم بدیم به خانه سالمندانی جایی 

عزیز دلم برای بچت گوسفند عقیقه کن ، کهریزک یا یتیم خونه ها انجام میدن گوشتشو غذا میپزن میدن به سالمندان و یتیم ها ، 

اعتقاد شما مهم نیست اعتقاد پیامبر مهمه.💜🤗

کار بدی نکردن که پولشو دادن به نیازمندان که کار خوبیه و باعث خیر و برکت میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گوشت قربونی رو اصلا نباید پدر و مادر بخورن  منم اگه قربونی کنم گوشتشو میدم به نیازمندان

چرا نباید بخورن؟؟!!

خاله من کلا پخش نکرد جمع کردن یخچال خودشون خوردن😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

کاره خوبی میکنید❤️❤️

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432
اعتقاد شما مهم نیست اعتقاد پیامبر مهمه.💜🤗

دليلي برای بحث و بی احترامی به هم نیست مگه پيامبر این نگفته

من نگقتم چرا و چگونه اعتقاد دارین یا توهینی کنم پس شما هم اجازه نداری به من توهین کنی

میگن عقیقه،سر اولی که قربونی کردیم دیگه دومی هم بله باید انجام بدم،تبعیض نشه بین بچه ها😊

عقیقه فرق میکنه،آداب خاصی داره

اما گوسفندی ک روز اول میکشند و بعدش خودشون میخورند.اون قربونیه و رفع بلاست

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا.خودت کیانم رو صحیح و سالم بهم برسون😍

هر کی به وسعش

بله تو خانواده ماهم رسمه

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نیلای در خطر ترکیدگی 🤕⚠️💣💥مکن ای صبح طلوع مکن ای صبح طلوع 😭😭😭😭😭فییییین😢🤧یک  عدد عشق تیکرم تیکر یلداس 🍉😍 هی انار انار  یار دردونه از فردای خود کسی چه میدونه💃💃اوه اوه😂جو زده شدم عاقو🙈 بعد اون تیکر کریسمسه😎🎅🎄🎆🎇✨🎄🎄🎁 و انتظار برا کادوهای بابانوئل😍 بعد ارون تیکر ۴۱ سالگرده🇮🇷 انقلابه😁 بوی گل و سوسن و یاسمن آید🍃 دیو چو بیرون رود فرشته درآید🍃😐🤐خا...بگذریم بعد ازون تیکر ۲۴ سالگرد سینگلیمیه😑 و باز ولنتاین به گوری دیگر😢💔 ای خدا منم خرس🐻 و شکلات قلبی❤😍😋 موخواااام😢😭😭😬 ای الهی هر کی که میخنده ولنتاین شکلات کات کردنشو بخورم😂 خب باز بعد از اون تیکر چهارشنبه سوزیه😝💣💥🔥🏃‍♀️🎇🔥🔥👫🔥👭 🎆تق تق فشفشه فاصلمون کم بشه 💃 هیزوم و نفت و آتیش🔥💃🔥🔥🔥دوستت دارم خداییش😬  بعد ازون میریم سراغ عمونوروز😂 و تیکر شروع عید😎🍎و نوبت میرسه به جینگولک بازی های احسان خوجله و 🐡 یا مقلب خوندنای 😁بهنام بانی😂 🍃🍃بعد ازون نوبت میرسه به 🙄تیکر سیزده به در یا بقول ننم😂سینزده به در و کوفت کردن تعطیلات عید😎 بعد ازون تیکر به وقت ماه رمضون و لحظه شماری برای دیدن اشکهای احسان خوجله😁😂 بعد ازون تیکر یدالله اس😝🍉 اولین روز تابستون در نزد ما یدالله نام دارد😁جهت حمایت از حقوق اقایون بر وزن یلدا 😂 بعد ازون تیکر تولد خدای جذتبیت یعنی منه😌😍۱۸ مرداد😜 کادوهاتونم آماده کنید کارت سوخت و بشکه بنزینم 😂جهت رفاه حال ما در سفرهای تابستانی پذیراییم 😑بعدازون هوا هوای چس ناله  و شکست عشقیه😂 یعنی تیکر پاییز🍁🍂پروفایلمو کیا در جریانن😪😁😂😜
وضع مالیمون که میرسه من میگم حیفه بدیم فامیل😬😬

خداروشکر عزیزم پس حتما قربونی کنید واجب نیست به فامیل بدید

بدید به نیازمندا البته اگه تو فامیلتون کسی نیازمند باشه اون واجبتره تا غریبه ها.

ما هم هرسال گوسفند نذری داریم چند ساله به فامیلا نمیدم چون همشون وضعشون خوبه چندتا خانواده رو میشناسیم به اونا کمک میکنیم

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖
چرا نباید بخورن؟؟!! خاله من کلا پخش نکرد جمع کردن یخچال خودشون خوردن😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ کاره خ ...

نمیدونم احکام و قانونش اینه که به هیچ عنوان پدر و مادر بچه نباید از اون گوشت بخورن

دلیلش رو نمیدونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1403
وضع مالیمون که میرسه من میگم حیفه بدیم فامیل😬😬

ما هم به نیت سلامتی دختر اولم قربونی کردیم همه چی شو بردیم خیریه...برا دومی هم ان شاالله سالم بیاد بغلم نیتم همینه...اینجوری ثوابش بیشتره...مردم مستحق و مستمند زیادن...هم قربونی کردی هم صدقه دادی...

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.
سر همه بچه هاتون یا فقط اولی

ما سر همه بچه ها میکنیم.صدقه جدا میدیم ولی قربونی کردنو حتما به دنیا اومدن بچه انجام میدیم چون اعتقاد داریم باید خون ریخته شه بعدم گوشتشو باش کبابی چیزی درست میکنیم به فامیل میدیم یسری آدم نیازمند. هم برای صفر هم بچه،فقط الان با این قیمت گوسفند نمیدونم چجوری 😂

پدرشوهر من واسه نوه دختریش انجام داد😒😒ولی ما خار داریم

خودت انجام بده ، ان شاءالله بلا ازش دور باشه ، مادرشوهر و پدرشوهر نکبت من یه دختر دارن یه پسر ، خواهرشوهرم به دنیا اومدنی براش گوسفند قربونی کردن ماشالا مثله بادمجون بم میمونه خداروشکر هیچ وقت چشم نمیخوره ولی عوضش شوهر من که مثلن پسره براش قربونی نکردن تا الان اینقدر خطر از بیخ گوشش گذشته که نگو ، دیگه چند وقت پیش ها که شوهرم برای چندمین بار تصادف کرد، مادرشوهرم خودش عذاب وجدان گرفت براش یه گوسفند عقیقه کرد 😐 که البته بلافاصله بعد اون ۲ میلیون داد برا نوه دختریش النگو خرید 😑

1508