1464
1459
عنوان

بچه دنیا میاد گوسفند قربونی میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 70 پست
نمیدونم احکام و قانونش اینه که به هیچ عنوان پدر و مادر بچه نباید از اون گوشت بخورن دلیلش رو نمیدونم

اونی ک شما میگید عقیقه هستش،بعدشم باید استخونهای گوسفند رو خاک کنند

اما اگ کسی نیت عقیقه نکنه و همینجوری گوسفند برا بچش بکشه میتونه بخوره

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا.خودت کیانم رو صحیح و سالم بهم برسون😍
چرا نباید بخورن؟؟!! خاله من کلا پخش نکرد جمع کردن یخچال خودشون خوردن😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ کاره خ ...

قربونی با عقیقه فرق داره.عقیقه رو نمیشه بخورن اهل خونه.اما قربونی رو میشه

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖
عقیقه با قربونی فرق داره....‌‌ کشتن مرغ و خروس قربونی محسوب نمیشه...‌ اطلاعات غلط ندید بی زحمت😊

عزیزم عقیقه همون قربونیه گوسفند هست منتها با آداب خاص تویه نت سرچ کن ، ما انجام دادیم 

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

اونی ک شما میگید عقیقه هستش،بعدشم باید استخونهای گوسفند رو خاک کنند اما اگ کسی نیت عقیقه نکنه و همی ...

درمورد استخونش و اینا نمیدونم ولی خب وقتی قراره یه گوسفند قربونی بشه به نیت عقیقه باشه بهتره دیگه چون عقیقه مهم تره به نظرم

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 Welcome to my heart , Nelsa👼🤰

گلم من نه خودم نه همسرم به قربونی کردن اعتقادی نداریم گناه اون حیون بنده خداچیه پولشومیدیم به یه آدم نیازمندی

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
1436
چرا نباید بخورن؟؟!! خاله من کلا پخش نکرد جمع کردن یخچال خودشون خوردن😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ کاره خ ...

نه عزیزم پدر و مادر اصلا نمیخورن گوشت عقیقه رو.حتی ما همون روز که همه دور همیم برا پدر و مادر غذای جدا میخرن میارن.بعدم اصلا رسم قربونی و عقیقه اینه که  بقیه و نیازمندا اطعام بشن.نه پدر و مادر.اونجوری که خب آدم مایحتاج خودشو به اسم قربونی میگیره😑

ما واسه دوتا پسرامم قربونی کردیم اسمش عقیقه هست  اگه بتونی انجام بدی خوبه

این عقیقه که میگن فقط به قربونی کردن گوسفند واسه نوزاد میگن یا دعایی هم میخونن؟

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این ذکر،باعث زیادی رزق و یا زیادی علم میشه ،ذکر مجربی هست .باید به مدت ۶۰ روز ،روزی ۴۰۰ بار گفته بشه و اگه یه روز قطع بشه یا کمتر از ۴۰۰ تا گفته بشه باید از اول شروع کرد. استغفرالله الذی لا اله الّا هُوَ الحی القیوم ،الرحمن الرحیم بدیع السماوات و الارض من جمیع ظلمی و جرمی و اِسرافی علی نفسی والتوب الیه    التماس دعا 
خودت انجام بده ، ان شاءالله بلا ازش دور باشه ، مادرشوهر و پدرشوهر نکبت من یه دختر دارن یه پسر ، خواه ...

دقیقا برای ماهم دوتابچه هستنواسه شوهرم هیچ کاری نکردن تاحالا ولی داماد و‌دخترشون رو سرشون میذارن خرج خونشونم میدن نمیدونم والا برعکس شده 

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گلم من نه خودم نه همسرم به قربونی کردن اعتقادی نداریم گناه اون حیون بنده خداچیه پولشومیدیم به یه آدم ...

مگه شما گیاه خوارین؟ینی در طول روز مرغ و گوشت نمیخورید؟خب اونام قربونی شدن دیگه فرقی نداره که.فقط این دفعه نیتتون اینه که بدین به نیازمندا گوشتو.

1447
قربونی با عقیقه فرق داره.عقیقه رو نمیشه بخورن اهل خونه.اما قربونی رو میشه

بله منم قربونی منظورم بود وگرنه کسی تو فامیل عقیقه نمیکنه

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم عقیقه همون قربونیه گوسفند هست منتها با آداب خاص تویه نت سرچ کن ، ما انجام دادیم 

نه عزیزم عقیقه همون قربونی نیست. قریونی برای همه چیز و همه کس به هر نیت هست.

عقیقه از زمانی که نوزاد به دنیا میاد مستحب هست براش انجام بدن که اداب خاص خودشو داره و اگر فرزندی ، پدر و مادر براش اینکار رو نکنن خودش می تونه انجام بده 

عقیقه با قربونی فرق داره....‌‌ کشتن مرغ و خروس قربونی محسوب نمیشه...‌ اطلاعات غلط ندید بی زحمت😊

برای عقیقه نمیشه مرغ یا خروس کشت...ولی به عنوان قربونی ایرادی نداره عزیزم

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.
مگه شما گیاه خوارین؟ینی در طول روز مرغ و گوشت نمیخورید؟خب اونام قربونی شدن دیگه فرقی نداره که.فقط ای ...

طرزتفکرهرکسی متفاوته بایدبه هرنظری احترام گذاشت بله عزیزم ماهم گوشت ومرغ میخوریم ولی اون حیون که داره قربانی میشه داره جلوخودآدم جون میده واجب نیست که 

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
نه عزیزم کلی آداب خاص داره

باید بدیم کی این کار رو بکنه ؟ کیا بلدن؟

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این ذکر،باعث زیادی رزق و یا زیادی علم میشه ،ذکر مجربی هست .باید به مدت ۶۰ روز ،روزی ۴۰۰ بار گفته بشه و اگه یه روز قطع بشه یا کمتر از ۴۰۰ تا گفته بشه باید از اول شروع کرد. استغفرالله الذی لا اله الّا هُوَ الحی القیوم ،الرحمن الرحیم بدیع السماوات و الارض من جمیع ظلمی و جرمی و اِسرافی علی نفسی والتوب الیه    التماس دعا 
1418
بله منم قربونی منظورم بود وگرنه کسی تو فامیل عقیقه نمیکنه

اگر بدونید چقدر قربونی ثواب داره دیگه نظرسنجی نمی کردید. علی الخصوص که مشکل مالی هم ندارید. ...

انشاءالله عقیقه هم برای فرزندتون انجام بدید هم ثواب داره و هم دفع بلاست. 

طرزتفکرهرکسی متفاوته بایدبه هرنظری احترام گذاشت بله عزیزم ماهم گوشت ومرغ میخوریم ولی اون حیون که دار ...

درست میگی عزیزم منم قربونی جلوی پارو دوست ندارم.ما پول میدیم کشتارگاه برامون میکشه به نیت قربونی بعد گوشتشو میگیریم پخش میکنیم.برا عروسیمونم همینکارو کردیم نیوردیم جلو چشم.منم اصلا دلشو ندارم جون کندن حیوون زبون بسته رو ببینم

1331