2410
2553
عنوان

چرا شوهر گیر نمیاد://

| مشاهده متن کامل بحث + 2698 بازدید | 119 پست

عزیزم فعلا که خیلی زوده بگی شوهر گیر نمیاد

ولی در کل پسرا ۱۰۰ تا دلیل دارن برای زن نگرفتن

اووا که کار و پول دارن اهل دوست دخترن  اخرشم ی افتاب مهتاب ندیده میگیرن از خودشون سرتر

اونی که کار داره پول نداره یا بیکار و بی پولم از کجا بیاره که ی دسته گل خواستگاری کوچیک ۴۰۰،۵۰۰ میشه،تا بله بکیرن هی گل و شیرینی بعدش ازمایشا،بله برون،نامزدی و نشون و حلقه نامزدی،دوران نامزدی و بیرون رفتن و هدیه ها،عقد و طلا و خونه و وسایل و خرج عروسی و ،،،،

خیلی هم که قانع باشه طرف و فشرده سازی کنن ۱۰۰ میلیون نیازه که خیلیا ندارن

اینقدر جامعه خراب و نابسامان شده و خیانت و هزارذن گند دیگه که خیلی از پسرا دیگه از ازدواج میترسن و نمیتونن به پاکی کسی اعتماد کنن

بازم بگم🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شهرتون کوچیکه ..... ..خوب جاهای دخترونه با دوستات قرار بزار 

آره کوچیکه تقریبا مثلا همکلاسیام میگن بریم کافه ولی مادرم منو نمیزاره اونا واس خودشون هرروز بیرونن و بازار میرن ولی من ن

👍درسته  اصلی ترینش راه فرار از خونست

واا نه نکن اینکارو اینکار فقط آبروتو میبره پیش مردم اخرشم خانوادت میان پیدات میکنن با کتک میارنت تو خونه بسازی خیلی سنگین تری ابروتم لکه دار نمیشه

2456
آره کوچیکه تقریبا مثلا همکلاسیام میگن بریم کافه ولی مادرم منو نمیزاره اونا واس خودشون هرروز بیرونن و ...

پس حتما برو دانشگاه محیط باز تری داره ....شما با ازدواج چون مبخوای فرار کنی از مشگلات پس داری قمار میکنی اگه ببازی چی 

💔دلم تنگ است و میدانم تو دیگر بر نمیگردی                بمانم هرچه خیره پشت این در بر نمیگردی                غریبی میکنم با قاب عکست ناامیدانه                      خودم هم کرده ام انگار باور بر نمیگردی ...
عزیزم فعلا که خیلی زوده بگی شوهر گیر نمیاد ولی در کل پسرا ۱۰۰ تا دلیل دارن برای زن نگرفتن اووا که ...

آره پسرا هم انقد دختر دورشونه و نیازشونو برطرف میکنه ک دگ اصلا ب ازدواج فک نمیکنن و ازش فرارین 

واا نه نکن اینکارو اینکار فقط آبروتو میبره پیش مردم اخرشم خانوادت میان پیدات میکنن با کتک میارنت تو ...

😂

میگم یکی از دلایل زود ازدواج کردن دخترا فرار از مشکلات خونه پدر هست

هی بشون سخت میگیرن ....

تیکر تولدمه😊

اگه شهرتون کوچیکه پس خانواده های زیادیی تفکرشون مثل والدین شماست ...نگران نباش 

💔دلم تنگ است و میدانم تو دیگر بر نمیگردی                بمانم هرچه خیره پشت این در بر نمیگردی                غریبی میکنم با قاب عکست ناامیدانه                      خودم هم کرده ام انگار باور بر نمیگردی ...
2714
پس حتما برو دانشگاه محیط باز تری داره ....شما با ازدواج چون مبخوای فرار کنی از مشگلات پس داری قمار م ...

من از خدامه برم دانشگا پدرم میگ خرجشو ندارم بدم باید دولتی درای فقط و تو شهر خودمونم درای یه چیز غیر ممکن

آره یه چنتاییشون مث منن وضشون 

گفتم بهت فکر ازدواج نباش سنتم کمه پدرو مادرت بیشتر حساسن خودتو نشون بده بخون همون رشته که گفتم قبول میشی با کمی تلاش.....بعد با دخترای مثل خودت رفیق شو .....

گفتم بهت فکر ازدواج نباش سنتم کمه پدرو مادرت بیشتر حساسن خودتو نشون بده بخون همون رشته که گفتم قبول ...

چشم ممنون از راهنماییتون منم واس کنکور سعیمو میکنم دیگ هرچی خدا بخاد ....من فقط یه رفیق صمیمی دارم اونم خیلی ازاده و برعکس منه

2706