2410
2553
عنوان

چرا شوهر گیر نمیاد://

| مشاهده متن کامل بحث + 2698 بازدید | 119 پست
😂😂😐اگ همچین رشته ای وجود داشت خو قطعا در میومدم میخام برم حسابداری ب نظرت در میام://الان کلاس12هس ...

روانشناسی بالینی بخون ....بازارش خوبه ....رشته انسانی...حسابدارا بیکارن

💔دلم تنگ است و میدانم تو دیگر بر نمیگردی                بمانم هرچه خیره پشت این در بر نمیگردی                غریبی میکنم با قاب عکست ناامیدانه                      خودم هم کرده ام انگار باور بر نمیگردی ...
😂😂نه قیافم خوبه  خاستگارامو ازم پنهون میکنن اینو از بقیه میفهمم عمم یا مادر بزرگم لو میدن م ...

چه بد 😐😐نظر توهم مهمه خب شاید یه ادم صافی امد برات ک تو پسندیدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا واقعا حیف جرعت خودکشی ندارم وگرن خودم خلاص میکردم

پس شما مشگلت رو باید حل کنی ممکنه با ازدواح دیگه نه راه پس داشته باشی نه پیش

💔دلم تنگ است و میدانم تو دیگر بر نمیگردی                بمانم هرچه خیره پشت این در بر نمیگردی                غریبی میکنم با قاب عکست ناامیدانه                      خودم هم کرده ام انگار باور بر نمیگردی ...
2456
من خودم انقد افسردم ب روانشناس نیاز دارم چجور برم روانشناس شم

مگه دکترا مریض نیستن ....چه ربطی داره آخه اعتماددبنفستو از دست دادی

2714
مشکلا انقد زیادن ک فک نکنم حل بشن

بهونه نیار همه مشگل دارن ... باید بجنگی ..اولویت بندی کن ......احتمالا خیلی حساسی 

واقعا موندم تو کارشما دخترا. از اول ب دخترم میدم جنس مخالف خوشبختش ک نمیکنه هیچ بدبخت ترش میکنه

مادر من که کسی اسم منو بیاره میکشتش 

خودم از وقتی دلم خواست 

که همکلاسیام که عقد بودن .. با کلی ذوق درمورد گردشو تفریح با شوهرشون میگفتن

و اینکه اجازه خیلی از چیزایی که ما تو خونه نداریم اونا راحت داشتن 

البته الان تو نامیدی کامل به سر میبرم

زیاد ذهنم درگیر این موضوع نیست 

تیکر تولدمه😊
بهونه نیار همه مشگل دارن ... باید بجنگی ..اولویت بندی کن ......احتمالا خیلی حساسی 

آره حساس ک هستم خب ولی مشکلاتم غیر قابل حلن یکی از مشکلام خانوادم و گیر دادنشونه نمیزارن ازاد باشم حتا با دوستامم نمیزارن برم بیرون😢

چمیدونم ولی کلا از روانشناسی خشم نمیاد 

مگه ما از رشته دانشگاهیمون و کارمون و از دواجمون رضایت کامل داریم 

ازدواج تو سن زیر بیست خیلی بیشتر روی پایه احساسات می چرخه. تو این سن انتخاب اشتباه خیلی پیش میاد. خیلی از ازدواجها تو این سن به دلیل فرار از تنهایی و گرایش افراطی به جنس مخالف انجام میشه. چون شخصیت آدما تو این سن ثبات کمتری داره و معمولا تجربه و پختگی کمتری داره و ممکنه که بعدها ایده آلها تغییر کنه و ملاکها عوض بشه. 

آره حساس ک هستم خب ولی مشکلاتم غیر قابل حلن یکی از مشکلام خانوادم و گیر دادنشونه نمیزارن ازاد باشم ح ...

شهرتون کوچیکه ..... ..خوب جاهای دخترونه با دوستات قرار بزار 

2706