1464
1411
عنوان

چرا شوهر گیر نمیاد://

| مشاهده متن کامل بحث + 818 بازدید | 118 پست

انشاالله ی کیس خوب پیدا میشع...منم ۱۸ سالم بود عقد کردم😊

❤فرشته کوچولوی من ❤ساعت ۹صبح روز سه شنبه...۲۵ فروردین۹۴ زمینی شدد..خدایا صد هزار مرتبه شکرت منم بعد از ۷سال انتظار طعم مادرشدن رو چشیدم...خدا جونم هیچ زنی رو با انتظار امتحان نکن و ب همه ی دوستام فرزند سالم و صالح عنایت بفرما...الهیییی آمین...🌹🌹(tamana366 سابق)

برو درستو بخون

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💟💟💟يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1475

چقد عجله دارين آخه؟

١٨ سالگي و خاستگار؟

من ٢٣ سالگي ازدواج كردم تا قبل از آشنايي با نيني سايت فكر ميكردم خيلي زود بوده اومدم تو نيني سايت فهميدم پير دختر بودم كه گرفتنم 🤦‍♀️

وقتي از يه نفر ميرنجي، حتي اگه بگي بخشيديش، يه چيزي ته دلت ميمونه. كينه نيست، جاي يه زخمه. يه چيزي كه نميزاره اوضاع مثل قبل بشه. يه چيزي اين وسط از بين رفته و جاي خاليش تا هميشه درد ميكنه يه چيز سنگين مثل "حـُــرمــتـــ"

میاد بابا میاد😑😑😑😑

من ترس از دست دادن ندارم💜، خیال دل پس دادن ندارم💜، محاله وقتی از خدا یچیزی میخوام💜، نگفته باشم اسمتو کنارش یبارم 💜کاش همه ی آرزوها برآورده میشد... مثل تو ک زیباترین آرزوی منی 💛
1449
1476
قلط میکنن باید بگیرننن

البته تو که خیلی کوچولویی حالا برو دانشگاه برو سرکار کلا فکر ازدواج از سرت میوفته 

و من شر حاسد اذا حسد                                 خدایا شکرت بخاطر خانوادم , همسرم , سلامتیم و زندگی خوبی که دارم❤

بابا فعلا وقت زیاده

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکی هست که نباشه نیستم⁦❤️⁩خدای مهربونم بهم ی هدیه ی خیلی ارزشمند داد⁦❤️⁩منم بالاخره باردارشدم⁦❤️⁩درسته فعلا قصدشو نداشتم، ولی خداجونم مرسی از اینکه منو لایق دونستی⁦❤️⁩میشه برای سلامتی نی نی نازم ی صلوات مهمونم کنی اجی⁦؟⁦❤️⁩فدای دل مهربونتون بشم⁦❤️⁩

والا از من کوچیکتراش تو سایت دوتا بچه دارن😕 ۲۰ سالمه

آقایونی که درخواست دوستی میفرستین ، واقعا درونه من چه چیزی میبینین ک فکر میکنین میشینم درد و دلتونو گوش میکنم  اگه خیلی دلتون پره خب برید بشینین تو دسشویی  با تشکر مرسی اه  
1450