1472
1459

سلام مامانای گل

کسی بوده بین شماها که بچش تو راه رفتن زیاد تعادل نداشته باشه و ندوه؟

من دخترم ۲و نیم سالشه. هنوز حتی ۱کلمه هم حرف نمیزنه و زیاد تعادل نداره تو راه رفتن.

بردم دکتر مغزواعصاب MRIنوشت. الان تو نت زدم یه چیزایی نوشته دارم دق میکنم اشک چشمم خشک نمیشه. 

توروخدا بین شما کسی بوده اینجوری باشه بچش و خوب شده باشه و مشکلی نداشته باشه؟ 😢😢

لطفا مهربون باشیم باهم 

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1473
انشاالله که چیزی نیست به دلت بد راه نده قرار نیست همه بچه ها مثل هم باشند

آیدا انقد حالم بده دست و پام یخ کرده.

دعا کن برا بچم

لطفا مهربون باشیم باهم 

انقد تو نت سرچ نکن.. بچه یکی از اشناهامون تا۳ سالگی بلکم بیشتر حرف نزد کلا اشاره میکرد همشم مینشست.. الان از همه سالم تر مشکلی نداشت

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
انقد تو نت سرچ نکن.. بچه یکی از اشناهامون تا۳ سالگی بلکم بیشتر حرف نزد کلا اشاره میکرد همشم مینشست.. ...

اخه دور سر بچمم کمه تاپیکای قبلمو ببین. دور سرش ۴۴هستش

لطفا مهربون باشیم باهم 
1432
اخه دور سر بچمم کمه تاپیکای قبلمو ببین. دور سرش ۴۴هستش

هیچیش نیست انشالله.. بد به دلت را نده

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
1476
ینی وقتی اروم میخوری بهش زودی میفته. و بدو بدو نمیکنه

بچه ی ابجی من تا سه سالگی تپ و تپ میخورد زمین قدمهاشو محکم برنمیداشت و جلوی پاشو نگاه نمیکرد زود میوفتاد کلا مثل خیلی از بچه هایی که میدیدم محکم نبود  یه وقتایی اشک ابجیم در میومد تو بازی از بچه های کوچیکتر از خودش که هولس میدادن زودی میوفتاد ولی حرف زدنش خیلی زود بود هیچ مشکلی نداشت خداروشکر الان هفت سالشه خیلی از بقیه سفت و سخت تره نگران نباش همه مثل هم نیستن

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟
1331