2726
عنوان

همسر من زیادی ب ذوقه یا بقیه همسرا زیادی رمانتیکن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1427 بازدید | 93 پست
اسکار رومانتیک ترین شوهر میرسه به شوهر من ، بعد یه هفته از مسافرت برگشتم در زدم که درو به روم باز کن ...

خدا عشقتون و زیاد کنه باز دم همسرت گرم اومده در و برات باز کرده همسر من ک باید کلید ببرم وگرنه کلی باید پاسخگو باشم ک چرا گیج بلزی در اوردم اونوقت خودش ی بار پشت در واحد بود من تو حموم میدونست حمومم اونقدر در زد ک برم در و براش وا کنم 

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم میدونی راه حل مشکلت چیه ؟اینه 👇

یه هفتع تمام هر لحضه شو با کلمه قشنگ قشنگ همسرتو صدا کن . یا حرف میزنی باهاش کلمه های قشنگ به کار ببر.  هر دفعه یه چیزی. تاج سرم . عشقم اقایی جونم . همدمم . هدیه خدا . دل انگیز من 😂مهربونم.  افتخار زندگیم . یار . حضرت یار و....هرچی به ذهنت میرسه . تو تک تک لحضه های این هفته بگو .حتی وقتی ازش ناراحتی. این هفته که تموم شدش هفته بعد معمولی صحبت کن حتی یه کلمه عاشقانه هم تو حرفات نباشه . فقط حرف معمولی با احترام .اون موقعست که اقا کنجکاو میشه چرا نمیگی و این داستانا.  دیگه میتونی خودتو لوس کنی اول یکم تزش تعریف کن بعد بگو فکر کردم بهم نمیگی ینی خوشت نمیاد نخاستم اذیتت کنم . من خودم چون خیلی دوستت دارم دوست دارم حرفای قشنگ وعشقولی بهت بزنم . کاش توام به من بگی اینجور حرفا رو که من ارضا شم از لحاظ روحی. بعد بپر بغلش دوبارع یکم تعریف کن . هروقتم شروع کرد عشقولی حرف زدن انقد خوشحال شو وذوق بزن . که دلش نیاد دیگه تکرار نکنه . مردا عاشقق شوق وذوق ولبخند خانم هستن

2728
خب چه اشکالی داره شوهر هرروز بگه عشقم نفسم من بعد ۷سال زندگی شوهرم میگه.. هرروز تو پیام و تو خونه.. ...

عزیزم عشقتون پایدار ،من نظر خودمو گفتم نگفتم که اشکالی داره من خودم این مدلی نمی پسندم ،

خوشبخت باشین ان شاللع

الهی چنان کن سرانجام کار.      توخشنودباشی ومارستگار
اوج ذوق‌وهنر شوهرمنم اینه دیگه تو پی اما بعدی داشت میزد به مصخره بازی

😂😂😂😂شوهر منم تا میرم سمتش افکار منفی میاد سراغش

چقد روحیه شما خ به من بودم میرفتم ویا چندوقت قهر میکردم 

اوووه.من اینقدر اذیت میکنم که نگو...

شماعین خواهرمی تا بهش پخ میکنی گریه میکنه....

روحیتو ببر بالا.کسی بهت چیزی گفت کارخودتو بکن اینجوری تقویت میشی

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
😐😐😐😐

نگاه داره😂والا من اینجوریم خودم.......میپریدم میگفتم ولم واست تنگ شده.

بعد شوهر برج زهرمارمم میشناشم میگفت.اررزه باز چسبیدی به فامیلات.تودلت تنگ میشد اصن نمیرفتی.وادامه😂

اوووه.من اینقدر اذیت میکنم که نگو... شماعین خواهرمی تا بهش پخ میکنی گریه میکنه.... روحیتو ببر بالا ...

اره حق باشماست من خیلی زود رنجم و همین اخلاقمم باعث شده تو محل کار دوام نیارم

عزیزم میدونی راه حل مشکلت چیه ؟اینه 👇 یه هفتع تمام هر لحضه شو با کلمه قشنگ قشنگ همسرتو صدا کن . یا ...

اوه خواهر این حرفا اونقدر گفتم البته من دلبتدم و اینا نمیگما عشقم عزیزم همسرم گاهی هم ب شوخی سرورم بعد میبینم این ی مسیر و میره خسته میشم ول میکنم بازی بی تفاوته کلا عشقم بهش ثابت شده میدونه در هر شرایطب دوسش دارم پس خیالش و راحت کرده

اره حق باشماست من خیلی زود رنجم و همین اخلاقمم باعث شده تو محل کار دوام نیارم

عزیزم......اشکال نداره ازاین به بعد.نمیدونم خوندی این تاپیکو یانه ولی خانوم خشگلا روبخون.خیلی قشنگ

@گلبوته__خانوم    

2706