2726
عنوان

همسر من زیادی ب ذوقه یا بقیه همسرا زیادی رمانتیکن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1427 بازدید | 93 پست
منم  ولى همسراى اونا هم هميشه اينجورى نيستن كه

خب منم نمیگم همیشه اما ی بار اینطوری باشه دلم خوش باشه بعد عقدمون کلا قشنگ حرف زدن یادش رفته

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه ذوقی عاخی روزی چهارده ساعت اینا کار میکنه وا میره همش بفکر کارای فردا و منیج کردن کارگراس همیشه درحال فکر خیال بدبختیامونه ذوقی میمونه

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒
2728

الان يكي مياد ميگه

شوهره من هر دقيقه قربونم ميره😅🌈

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
خب منم نمیگم همیشه اما ی بار اینطوری باشه دلم خوش باشه بعد عقدمون کلا قشنگ حرف زدن یادش رفته

تو بزن بذا ياد بگيره 

همسر منم زياد اهلش نيست 

ولى پيش قدم بشم جواب ميده😁زحمت ميكشه البته😅

زندگى شايد آن لبخندى ست كه دريغش كرديم...
نامزده منم بی ذوقه😒😒😒

شوهر من قبل عقد اونقدر قربون صدقه ام میرفت ک وقت نداشتم سرمو بخارونم الان انگار خیالش راحت شده زنش شدم تموم شد

ببین شوهرامون ذاتن همینن..اصلا شوهر من ذوق کردن بلد نیست..انقد عاشق بچست دوسالو نیم منتظر بودیم ولی ...

برعکسش منم خیلی رویایی و اهل ذوقم همش حرصم در میاد

براش تولد گرفتم وقتی که اصلا انتظارشو نداشت اومد تو دید هیچی فقط گفت مرسی شرمنده کردی😕

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

حتما شوهر ی سری موارد داره ک شوهرای ما ندارن😐

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
مگه میشه هییییچ وقت گوش نده یبارم اگه گوش میده بشین در مورد همین مسئله صحبت کن

باورت میشه تا دعوامون نشه و من در حد نرگ گریه نکنم گوش نمیده

نگران نباش عزیزم اتفاقا شما رو یه روال پیش میرید ولی همونایی که تاپیک میزنن عشقمو نفسمو ...اینا تو دعوا چنان همدیگه رو 💩میکنن( با عرض پوزش ) که نگووو...

مثلا دارم بهت روحیه میدم 😅😅😅

شوخی میکنم بابا بعضیاشون واقعا چندشن اه اه

منم اون تایپیکو خوندم،،.اتفاقا عکسم گذاشتم ،،یه چیزی بگم  وجدانی باخوندن بعضی از پیاما دلم میخاست اوققققق بزنم چه معنی میده مرد اینقد لوس باشه هی ذرت ذرت نفسم ،عشقم همه کسم به نظرم وقتی هرروز بشنوی دیگه برات تکراری میشه البته این نظرمنه عزیزم واینواینن بعد ۸_۹سال زندگی میگم ،،شوهرمنم خیلی اهل گفتن نیست یه وقتایم میگه با مصخره بازی میگه ،زیاد خودتو ناراحت نکن من خودم دلم میخاد مرد یکمم مردونگی داشته باشه نه مثل زنا هی رابه را نفسسسسسممم

الهی چنان کن سرانجام کار.      توخشنودباشی ومارستگار
2706