2737
2734

ی تاپیک بود در مورد چت با همسرا خوندمش افسرده شدم...البته هنسر من اهل چت نیست کلا با پیام واین حرفا میونه نداره تلگرامشم رو لب تاپه واسه کارایی ضرورری کسی فایلی چیزی بفرسته...ولی تو صحبت رو در رو هم رمانتیک نیس هیج ب حرفمم گوش نمیده یعنی فک کن برم صداش کنم سرش تو کتاب یل تی وی یا میگع وایسا یا میگه بله عزیزم ک از صد تا فحش بدتره یعنی حواسش نیس یا هم اصلا ج نمیده اعتراضم بکنم میگه خب چی میگی اه بگو بعد تازه اونجام بگم حواسش نیس ک اونوقت مردم ی پیام میدن همسرشون جانم عشقم نفسمه ک حواله میکنه انشالله عشقتون مستدام ولی من عقده ای شدم رفت😢

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منممممم😭😭😭😭

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔
2738

شوهر منم رومانتیک نیست بیخیال خبر بارداریمو با چه ذوق و شوقی بهش دادم انگار نه انگار😐

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

منم همسرم بی ذوقه..ولی ترحیحش میدم ب بعضی مردای زبون ریز ک دلشون صد جای دیگست و به همه میگن عشقم جانم 😐

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
شوهر منم رومانتیک نیست بیخیال خبر بارداریمو با چه ذوق و شوقی بهش دادم انگار نه انگار😐

ببین شوهرامون ذاتن همینن..اصلا شوهر من ذوق کردن بلد نیست..انقد عاشق بچست دوسالو نیم منتظر بودیم ولی فقط بی بی چکو دید گفت خوبه 😐

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2706