1464
1459
عنوان

همسر من زیادی ب ذوقه یا بقیه همسرا زیادی رمانتیکن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1298 بازدید | 93 پست
خب منم نمیگم همیشه اما ی بار اینطوری باشه دلم خوش باشه بعد عقدمون کلا قشنگ حرف زدن یادش رفته

تو بزن بذا ياد بگيره 

همسر منم زياد اهلش نيست 

ولى پيش قدم بشم جواب ميده😁زحمت ميكشه البته😅

نامزده منم بی ذوقه😒😒😒

شوهر من قبل عقد اونقدر قربون صدقه ام میرفت ک وقت نداشتم سرمو بخارونم الان انگار خیالش راحت شده زنش شدم تموم شد

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
ببین شوهرامون ذاتن همینن..اصلا شوهر من ذوق کردن بلد نیست..انقد عاشق بچست دوسالو نیم منتظر بودیم ولی ...

برعکسش منم خیلی رویایی و اهل ذوقم همش حرصم در میاد

براش تولد گرفتم وقتی که اصلا انتظارشو نداشت اومد تو دید هیچی فقط گفت مرسی شرمنده کردی😕

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 Welcome to my heart , Nelsa👼🤰

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

حتما شوهر ی سری موارد داره ک شوهرای ما ندارن😐

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
مگه میشه هییییچ وقت گوش نده یبارم اگه گوش میده بشین در مورد همین مسئله صحبت کن

باورت میشه تا دعوامون نشه و من در حد نرگ گریه نکنم گوش نمیده

1473

نگران نباش عزیزم اتفاقا شما رو یه روال پیش میرید ولی همونایی که تاپیک میزنن عشقمو نفسمو ...اینا تو دعوا چنان همدیگه رو 💩میکنن( با عرض پوزش ) که نگووو...

مثلا دارم بهت روحیه میدم 😅😅😅

شوخی میکنم بابا بعضیاشون واقعا چندشن اه اه

منم اون تایپیکو خوندم،،.اتفاقا عکسم گذاشتم ،،یه چیزی بگم  وجدانی باخوندن بعضی از پیاما دلم میخاست اوققققق بزنم چه معنی میده مرد اینقد لوس باشه هی ذرت ذرت نفسم ،عشقم همه کسم به نظرم وقتی هرروز بشنوی دیگه برات تکراری میشه البته این نظرمنه عزیزم واینواینن بعد ۸_۹سال زندگی میگم ،،شوهرمنم خیلی اهل گفتن نیست یه وقتایم میگه با مصخره بازی میگه ،زیاد خودتو ناراحت نکن من خودم دلم میخاد مرد یکمم مردونگی داشته باشه نه مثل زنا هی رابه را نفسسسسسممم

1449
نه بابا اونا واسه فیلماست شوهر منم همینطوره شوهرت متولد شهریور نیست؟ فقط شوهر من بگه اه پارش میکنم ...

چرا متولد شهریوره مکه شهریوریا کم حرفن

الان يكي مياد ميگه شوهره من هر دقيقه قربونم ميره😅🌈

عكس خونه جديد با دكوراسيون جديد بذار 

يه جا ديدم نوشته بودي 

كي ميذاري تگ كن منو

امپراطوري من داره شرووع ميشه ، من😎عمااارت من🏛 رخش من🚘 و و و ✈️✈️⛴
شوهر من قبل عقد اونقدر قربون صدقه ام میرفت ک وقت نداشتم سرمو بخارونم الان انگار خیالش راحت شده زنش ش ...

پس بلده.منتها باید گل عشقتونو آب بدی.

میدونم چرت گفتم😂

این منم☀             اینم منم🌞     حالابستگی داره که تو چی باشی
منم اون تایپیکو خوندم،،.اتفاقا عکسم گذاشتم ،،یه چیزی بگم  وجدانی باخوندن بعضی از پیاما دلم میخا ...

بایا نفسمش و نمیخوام اتفاقا شوهر من بیشتر از اینکه اسممو بگه عزیزم صدام میزنه من میگم حرفمو گوش بده یا ی رمانتیک بازی در اوردم نزنه تو ذوقم

1474
وای چ بد 😐

ولی ذوقش کم کمه 😅😅 مثلا دیشب بهش میگفتم نی نیمون پنج کیلوعه .میگفتتت اوه چقد سنگین شده ماشالا چشام قلبی بود 😍

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوشحالی ینی : لگد زدنای نی نیم 😇😍

اسکار رومانتیک ترین شوهر میرسه به شوهر من ، بعد یه هفته از مسافرت برگشتم در زدم که درو به روم باز کنه بیاد استقبالم ، اومدم بالا دیدم درو باز کرده دوباره رفته تو اتاق خوابیده !!! یعنی ۳۰ ثانیه هم نتونست منتظر بشه من از حیاط بیام تو اتاق 😐😐😐😐 تازه از زیر پتو غر میزنه چرا کلیدو با خودت نمیبری که منو از خواب بیدار نکنی😕😕😕😕

اعصابم خرده ، اخه اینم شد زندگی؟ سگ میگرفتم تو خونه بهش اب و غذا میدادم حداقل الان واسم یه دم تکون میداد 😔😔😔✌️

پس بلده.منتها باید گل عشقتونو آب بدی. میدونم چرت گفتم😂

دیگه گلمون اونقدر اب نخورده خشک شده کارونم ببندم پاش شکوفا نمیشه

1331