2726
عنوان

بارداری

73 بازدید | 9 پست

سلام . من ۲۱ سالمه و ۲ سال و نیمه که عروسی کردم و فعلن قصد بارداری ندارم و شوهرم هم ۲۵ سالش هست . پریود منظمی دارم و بیماری ای ندارم . بهم میگن اگه۲ سالم صبر کنم  حامله نشم نازایی میارم . میشه راهنماییم کنید . عاخه ما هنوز بچه ایم و من کار میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه عزیزم دوست و اشناها 

به اشناها گوش نده من ۲۵سالگی ازدواج کردم الان ۷سال گذشته و اقدام کردمو خدا خواست و الان باردارم، هر ۶ماه یبار برو دکتر که خدای نکرده مشکلی واست پیش نیاد و هروقت خواستی از خدا بخواه میده

من تازه بعد ١١ سال اقدام كردم و با اولين اقدامم باردار شدم😂😂😂ايشالا ٢٠ روز ديگه ني ني مياد بغلم😂😂

ولي بگم جلوگيريم طبيعي بود و هميشه چكاب ساليانه رو ميشدم پيش دكتر

اگه مشكل داشته باشي تو ٢١ سالگي هم داري اگه مشكل نداشته باشي تو ٣٦ سالگي هم با اولين اقدام باردار ميشي.ربطي نداره اگه خيلي نگراني يه چكاب خودت و همسرت بشيد .در ضمن بارداري براي شماااا خيلي زوده البته از نظر من

من تازه بعد ١١ سال اقدام كردم و با اولين اقدامم باردار شدم😂😂😂ايشالا ٢٠ روز ديگه ني ني مياد بغلم😂 ...

اخییی چ عجب یکی تو سایت اینو گفت.

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه