2726
عنوان

بچه ها نمیدونم چیکار کنم حالم خیلی بده تو دو راهیم

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 55 پست
نه عزیزم دوست پسرمه ولی همه قرضارو داد برای مامانم ساعت کادو خرید و ی جورایی جبران کرد و میکنه عزیزم ...

آها به سلامتي انشالله مشكلاتتون حل ميشه عزيزم به اميد خدا 😘😘

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فقط عزیزم اگه قراره پولو بگیری مادرتم ضمانت کنه پولو تو حساب خودت نگهدار نده به اون میدونم اعتماد دا ...

اره برم ببینم چطوریه باشه عزیزم مرسی حتما

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔
آها به سلامتي انشالله مشكلاتتون حل ميشه عزيزم به اميد خدا 😘😘

الهی آمین دعا کن برامون مرسی جانم😔😭💔❤️

منو همسرم ۷ سال با هم دوست بودیم ولی این رابطه از ۱۷ سالگی من و ۱۸ سالگی ایشون شروع شد واقعا سنمون سن ازدواج هم نبود بعد ۷ سال عقد کردیم ۲ سال هم تو عقد موندیمو وقتی شرایط اوکی شد ازدواج کردیم الانم ۶ ساله از عروسیمون میگذره

هر کسی تجربه خاص خودشو داره الانم ازدواج برا جوونا یکم سخت شده  خودت شرایطتو بسنج

اره عزیزم

خب ظاهرا ک پسره میخوادت .‌ میخوایش .. 

پس پاش وایسا ک شرمنده ی دلت نشی .. مادر من ۸ سال پای پدرم وایساد .‌ تازه اینجا بابام همش میگفته خونوادم راضی نیستن و ما اصلا نمیتونیم ازدواج کنیم.. کدوم عاشقی و دیدی ک بدوت سختی ب عشقش رسیده

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
منو همسرم ۷ سال با هم دوست بودیم ولی این رابطه از ۱۷ سالگی من و ۱۸ سالگی ایشون شروع شد واقعا سنمون س ...

الهی عزیزم الان راضی و خوشبخت هستی نه؟

خب ظاهرا ک پسره میخوادت .‌ میخوایش ..  پس پاش وایسا ک شرمنده ی دلت نشی .. مادر من ۸ سال پای پد ...

هیچ کس عزیزم باشه پاش میمونممم