2726

ی دو راهی خیلی بد 

نمیدونم بمونم تو این رابطه یا نه 

۵ساله و مشکل نداشتن پول و حمایت خانواده اس 

از ته دل دوست داریم همو ولی 

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ب خونوادت گفته؟؟

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
حمایت خانواده؟ ببخشید ولی مگه خودتون فلج هستین؟ دیگه اون‌دوران گذشت.ادما باید مستقل و دستشون تو جیب ...

اره ولی ببخشید ما خانوادهامون از جونشون به بچه هاشون میدن 

ب ايشون بكو ي بار خودتو ثابت كن اكه تا حالا خودشو ب خانوادت معرفي نكرده بكو بيا ي بار با خانوادم صحب ...

چرا معرفی کرده اس از همون اول با اجازه مامانم بوده 

اره ولی ببخشید ما خانوادهامون از جونشون به بچه هاشون میدن 

چه ربطی داره؟ شما خودت باید زندگی کنی چیکار خانواات داری.وقتی یه نفر دیگه خرجتو‌داده باشه تصمیم زندگیتم اون میگیره میشه ۱۰۰۰ تا اختلاف بعد ازدواج و دخالت.

مگه همه حمایت خانواده دارن عزیزم با هم کار کنید یه مدت سختی بکشین وام بگیرین قسط ماهانه بدین میشه پس انداز براتون اگه مشکل ضامن دارین بگردین دنبال وامهای خونگی معتبر باز وامو بخوابونین تو حساب به ضمانت خود پول وام دیگه بگیرین و اینطوری پولتونو زیاد کنید یه مدت سختی میکشین باید از تفریحاتتون کم کنین ولی کنار همینو زندگیتونو میسارین

زمان زیادی خرج کردی بیشتر ازین هم ادامه بدی این دوتا مشکلی که گفتی به این زودی ها حل شدنی نیست وقت ...

اخه قرار نبود اینجوری شه وضعش خوب بود یهو کم آورد خانواده اش بهش بد کردن پولاشو ازش گرفتن ۱سال بیکار شد قرض بالا آورد

2706