1464
1411
عنوان

بچه ها نمیدونم چیکار کنم حالم خیلی بده تو دو راهیم

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 55 پست
بستگی به مقدار وامی که میخوای بگیری داره بهشون بگو چقدر لازم داری خودشون راهنماییت میکنن بگو برا خر ...

باشه عزیزم مرسی بانک ملی به فرهنگی ها وام نمیده؟

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔
آهاا دوس پسرته من فك كردم شوهرته ببخشيد  نه ديگه اگه اهل كار نيست چشمش دنبال كمك اينو اونه&nbs ...

نه عزیزم دوست پسرمه ولی همه قرضارو داد برای مامانم ساعت کادو خرید و ی جورایی جبران کرد و میکنه عزیزم 

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

فقط عزیزم اگه قراره پولو بگیری مادرتم ضمانت کنه پولو تو حساب خودت نگهدار نده به اون میدونم اعتماد داری بهش اما اگه خدایی نکرده قسمت هم نشدین اون پول از دستت رفته چون مادرتم ضامنه باید خودتون اقساطو بدین

من احتمالاتو میگم

درضمن ازدواج کنید وام ازدواجاتونم هست 

ما هم خیلی خانوادم حمایتمون کردن اما آخرش عرزه خود مرد خیلی مهمه 

به نظرم ۵ سال زمان زیادیه که واسه رابطتون گذاشتی ، بخصوص اینکه خانواده اش نه تنها حمایت نمیکنن بلکه پول هاشم میبرن 

1436
نه عزیزم دوست پسرمه ولی همه قرضارو داد برای مامانم ساعت کادو خرید و ی جورایی جبران کرد و میکنه عزیزم ...

آها به سلامتي انشالله مشكلاتتون حل ميشه عزيزم به اميد خدا 😘😘

I wish I could turn back the clock. I’d find you sooner and love you longer.😍😍😍To my lovely husband 💑
فقط عزیزم اگه قراره پولو بگیری مادرتم ضمانت کنه پولو تو حساب خودت نگهدار نده به اون میدونم اعتماد دا ...

اره برم ببینم چطوریه باشه عزیزم مرسی حتما

8
آها به سلامتي انشالله مشكلاتتون حل ميشه عزيزم به اميد خدا 😘😘

الهی آمین دعا کن برامون مرسی جانم😔😭💔❤️

منو همسرم ۷ سال با هم دوست بودیم ولی این رابطه از ۱۷ سالگی من و ۱۸ سالگی ایشون شروع شد واقعا سنمون سن ازدواج هم نبود بعد ۷ سال عقد کردیم ۲ سال هم تو عقد موندیمو وقتی شرایط اوکی شد ازدواج کردیم الانم ۶ ساله از عروسیمون میگذره

هر کسی تجربه خاص خودشو داره الانم ازدواج برا جوونا یکم سخت شده  خودت شرایطتو بسنج

اره عزیزم

خب ظاهرا ک پسره میخوادت .‌ میخوایش .. 

پس پاش وایسا ک شرمنده ی دلت نشی .. مادر من ۸ سال پای پدرم وایساد .‌ تازه اینجا بابام همش میگفته خونوادم راضی نیستن و ما اصلا نمیتونیم ازدواج کنیم.. کدوم عاشقی و دیدی ک بدوت سختی ب عشقش رسیده

کاربر قدیمیم .. حساب قبلیم ترکید .. 😒 
منو همسرم ۷ سال با هم دوست بودیم ولی این رابطه از ۱۷ سالگی من و ۱۸ سالگی ایشون شروع شد واقعا سنمون س ...

الهی عزیزم الان راضی و خوشبخت هستی نه؟

خب ظاهرا ک پسره میخوادت .‌ میخوایش ..  پس پاش وایسا ک شرمنده ی دلت نشی .. مادر من ۸ سال پای پد ...

هیچ کس عزیزم باشه پاش میمونممم

1418