1464
1411
عنوان

بچه ها نمیدونم چیکار کنم حالم خیلی بده تو دو راهیم

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 55 پست
اره مامانم از اول اول میدونست و جایی میخواستم باهاش برم مامانم باید اجازه میداد و میدونست

مثل منی .. البتع ما نزدیک ب دوساله ک باهمیم .. اگه بخوای ب طور کلی بگی حدودا باید چند وقت دیگ صبر کنی تا بهش برسی؟ 

کاربر قدیمیم .. حساب قبلیم ترکید .. 😒 
ببين عزيزم خودش تو اين ٥ سال كارى كرده براى مستقل شدن و رسيدن به شما يا فقط دست رو دست گذاشته؟ اين م ...

نه کار کرده یهو کم آورد خانواده اش تمام پولشو ازش گرفتن برای خودشون ۱سال بیکار بود قرض بالا اومد 😭

ی دوران خیلی سختی بود الان خداروشکر میره سرکار پول جمع کرده یکم و میخواد ماشین چکی بخره

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

مگه همه حمایت خانواده دارن عزیزم با هم کار کنید یه مدت سختی بکشین وام بگیرین قسط ماهانه بدین میشه پس ...

کجا وام میدن عزیزم بگو ما بریم بگیریم؟ضامن هست مامانم فرهنگیه

اخه بنج سال دوستم ,خيلي زياده, كاركري هم ميكرد الان ميتونست ي خونه و ي عروسي برات بكيره  

اره گفتم کم آورد مغازه روجمع کرد خانواده گرام هر چی داشتازش گرفتن بدبخت شد قرض بالا آورد ی سال بیکار بو 😔😔😔

1436
به سوال...علت اینکه توی این مدت زیادی، که وضعش خوب بود رابطه تون به خواستگاری و ازدواج نکشید چی بو ...

چون من بچه بودم عزیزم داشتم درس میخوندم اوج درسم بود 

مامانم میگفت به هیچ وجه

کجا وام میدن عزیزم بگو ما بریم بگیریم؟ضامن هست مامانم فرهنگیه

برو بانک مهر اقتصاد بگو وام فوری میخوام اگه تو بانک دیگه هم سپرده داری و سپردت کار کرده با مدیر بانک صحبت کن بگو وام فوری میخوام راهنماییت میکنن

فقط برو پیش مدیرا حرف بزن با کارکنا وقت تلف نکن مگر اینکه خود مدیر ارجات بده به مسئول تهسیلات 

مثل منی .. البتع ما نزدیک ب دوساله ک باهمیم .. اگه بخوای ب طور کلی بگی حدودا باید چند وقت دیگ صبر کن ...

نمیدونم والا چی بگم 

من دوس دارم تا قبل عید نشون بزاریم حداقل 

ببین تو زندگی هر ده سال یکبار قرض بالا میاد همیشه پول نیست ولی حالا میخوای شرایط مالی بهتر باشه و حم ...

خانواده که از ما میگیرن بدن رو نخواستیم 

پول مشکله که میگم حل میشه 

نمیدونم چی بگمممم

1444
نمیدونم والا چی بگم  من دوس دارم تا قبل عید نشون بزاریم حداقل

الهیی عزیزم میفهممت .. خب وقتی پسر خوبیه .. بگو بیان جلو . قطعا مادرت ازین ک عرضه داره و تقصیر خونوادش بوده خبر داره .. پس قبول میکنه .. نشون کنید بعد کم کم باهم زندگی و جمعش کنید .. و بعدشم عقد انشالله

کاربر قدیمیم .. حساب قبلیم ترکید .. 😒 
برو بانک مهر اقتصاد بگو وام فوری میخوام اگه تو بانک دیگه هم سپرده داری و سپردت کار کرده با مدیر بانک ...

واقعا میده؟چقدر سپرده میخواد عزیزم؟

از زنايي كه فقط تو خوشيا همراه شوهرشونن و تو سختيا پشتشو خالي ميكنن بدم مياد 

بخدا من اینجوری نیستم ی چیزی بگم؟؟؟؟کدوم دختری حاضره به مامانش بگه قرض بده به دوست پسرم 

وقتی کم آورد بالا آورد ۵تومن فقط از مامان من قرض گرفت یعنی من درخواست کردم و مامانم داد مامانم چندتا فرقه چک بهش داد 

چون من بچه بودم عزیزم داشتم درس میخوندم اوج درسم بود  مامانم میگفت به هیچ وجه

ازت پرسیدم که باز همه چی رو برای خودت مرور کنی

اون موقع چرا... الان چرا... رو با خودت روراست باشی و به خودت جواب عاقلانه نه احساسی بدی نه به من و امثال من

به خودت..

من دوست پسر داشتم عاشق شدم عاشق کردم رد کردم رد شدم و نهایتا وقتی با همسرم آشنا شدم متوجه شدم وقتی مردی دختری رو بخواد توی همون مشکلات و مخالفتها از هر سدی میگذره تا زودتر زندگی مشترک رو شروع کنه

1418
الهیی عزیزم میفهممت .. خب وقتی پسر خوبیه .. بگو بیان جلو . قطعا مادرت ازین ک عرضه داره و تقصیر خونوا ...

اخه پدرم قبول نمیکنه بدبختی اینجاست عزیزم

ازت پرسیدم که باز همه چی رو برای خودت مرور کنی اون موقع چرا... الان چرا... رو با خودت روراست باشی و ...

یعنی منو نمیخواد؟

بخدا من اینجوری نیستم ی چیزی بگم؟؟؟؟کدوم دختری حاضره به مامانش بگه قرض بده به دوست پسرم  وقتی ...

آهاا دوس پسرته من فك كردم شوهرته ببخشيد 

نه ديگه اگه اهل كار نيست چشمش دنبال كمك اينو اونه باهاش تموم كن خودتو بدبخت نكن  

I wish I could turn back the clock. I’d find you sooner and love you longer.😍😍😍To my lovely husband 💑
1469