2737
2739
عنوان

خستگی شدیییییید در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 723 بازدید | 107 پست
مرسی . یعنی همون هجده هم میشه رفت دیگه؟ بعد ی سوال..از کی دکتر از رو شکم معاینه میکنه؟ از چندماهگی ی ...

آره از ۱۸ میشه رفت دکترت میگه بهت چه روزی بری 

از رو شکم والا نمی‌دونم گلم

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
مثلا فاصله رحمو نمیدونم ازبن چیزا....بچه ها اینجام میگفتن اما نگفتن از کی 

معاینه رحم از روی شکم! 😳

بعید میدونم

بعد اگر معاینه ای هم باشه اون آخراست که ببینن با توجه به وزن بچه لگن مادر مناسب زایمان طبیعی هست یا نه که اونم واژینال باید معاینه کنه نه از روی شکم که همونم همه دکترا انجام نمیدن! دلیلی نداره واقعا وقتی سونو هست معاینه از روی شکم معنی نمیده مگه اینکه از روی شکم بگه بچه ت پایینه مثلا نمیدونم والا!

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
معاینه رحم از روی شکم! 😳 بعید میدونم بعد اگر معاینه ای هم باشه اون آخراست که ببینن با توجه به وزن ...

رحمو همینجوری گفتم ...خود رحم نه. چون یکی از دوستام ک تازه بچشم بدنیااومده اما دردسترس نیس ازرو شکمم معاینش میکرد 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
این مدل معاینه برای اینه ببین شکم وبچه رشت طبیعی داشتن یانه اصلا ربطی به لگن نداره

اهان همینه پس. اینو همییشه همه دکترا انجام میدن ؟ یا  وقتی شرایط نرمال باشه احتیاجی نیست؟؟؟ضربان قلب بچه ام دکتر تو ماهای اخر تومطب هربار چک میکنه یا اونم نه همه نمیکنن؟؟

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
اخه من قبلا درد نداشتم الان به شدتتتتت درد دارم امپولم میزنم نمیدونم بخاطر اونه یانه

سلام شد خانومی رفتی سونو ؟😍

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖

عزیزم دکتر برام امپول هپارین و اسپرین نوشت ولی شدن ۴۸۰ تومن ازاد شما کدوم شهری؟ همین قیمتو بهت گفتن؟

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من فرمول کرم میفروشم ۳ تا فرمول دارم(بدون پماد و مواد مضر) هر کسی فرمول کرمِ سفیدکننده vip میخواد به تاپیک اخرم سربزنه(50تومنه) گرفتارم ممنون دوستان🙏💚                           پسرای عزیزم قول میدم مامان خوبی باشم براتون💙💙                     دوستان من کارای هنری انجام میدم💚بشقاب دیوارکوب 💫اینم پیج روبیکام Bano99ilya خوشحال میشم ازم حمایت کنید این لینک کانال سروشمه👇http://splus.ir/banoy_honarmand
2738
عزیزم دکتر برام امپول هپارین و اسپرین نوشت ولی شدن ۴۸۰ تومن ازاد شما کدوم شهری؟ همین قیمتو بهت گفتن؟

سلام عزیزم

مگ بیمه نداری؟؟

من با دفترچه بیمه  انوکسا ک خارجیه گرفتم150

جان منی تو پسرم❤(گل پسری دارم چشم رنگیه سرخ و سفیدوتپلیه ی)😍❤🧿
سلام عزیزم مگ بیمه نداری؟؟ من با دفترچه بیمه  انوکسا ک خارجیه گرفتم150

سلام گلم نه ندارم مرسی عزیزم 😘

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من فرمول کرم میفروشم ۳ تا فرمول دارم(بدون پماد و مواد مضر) هر کسی فرمول کرمِ سفیدکننده vip میخواد به تاپیک اخرم سربزنه(50تومنه) گرفتارم ممنون دوستان🙏💚                           پسرای عزیزم قول میدم مامان خوبی باشم براتون💙💙                     دوستان من کارای هنری انجام میدم💚بشقاب دیوارکوب 💫اینم پیج روبیکام Bano99ilya خوشحال میشم ازم حمایت کنید این لینک کانال سروشمه👇http://splus.ir/banoy_honarmand
2706