2410
2553
عنوان

خستگی شدیییییید در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 723 بازدید | 107 پست
وای خدا من تحمل ندارم همه بعد سونودارم ک ببینم دوقلو هستن یا نه😭😭😭

ان شاالله خیره چقد غر میزنی 😂😂😂 بی خیال دیگه انقدر غر نزن فقط چپ میری راست میای خدا رو شکر کن منم بعد از دو تا سقط باردار شدم توی این بارداری از جفت سرراهی و استراحت مطلق و تپش قلب و تنگی نفس همه رو تجربه کردم تازه به نصف راه رسیدم ولی میگم خدا رو شکر جون بچه م سلامت باش و سالم بیاد بغلم خودم هیچی

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه من قبلا درد نداشتم الان به شدتتتتت درد دارم امپولم میزنم نمیدونم بخاطر اونه یانه

درد؟🤔🤔🤔🤔 چرا از اول نمیگی؟ با دکترت مشورت کن حتما

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
ان شاالله خیره چقد غر میزنی 😂😂😂 بی خیال دیگه انقدر غر نزن  چپ میری راست میای خدا رو شک ...

شما اوکسا هم میزدی؟؟؟

جان منی تو پسرم❤(گل پسری دارم چشم رنگیه سرخ و سفیدوتپلیه ی)😍❤🧿
2720
شما اوکسا هم میزدی؟؟؟

نه فقط شیاف و آسپرین 

میخواست آمپول هم بده پشیمون شد گفت با همینا میمونه

2714
درد؟🤔🤔🤔🤔 چرا از اول نمیگی؟ با دکترت مشورت کن حتما

بدن درد دارم

بی حالم😭😭😭

انوکساهم بخاطر سقطهام تزریق میکنم نمیدونم بخاطر اونه یانه

دکتری که من میرم پیشش بهم ویتامین دی هم نداده عتیقه  

زیر شونزده هفته ویتامین دی نمیدن مگه اینکه خییییییییلی پایین باشه و کمبودش خطر بیشتری داشته باشه تا مصرفش

کلسیمت کمه شاید شایدم ویتامینت کمه  حالا بری دکتر میگه  من بیحال و تنبلم شدیدددد

ارچون یه سری امپول تزریق میکنم

به شدت کلسیم رو پاین میاره.

بچت چیه تنبل خانم؟؟😀

بدن درد دارم بی حالم😭😭😭 انوکساهم بخاطر سقطهام تزریق میکنم نمیدونم بخاطر اونه یانه

تغذیه ت رو درست کن با دکترت هم مشورت کن به نظرم چیز خاصی نیست

2706