1874
1955
عنوان

خستگی شدیییییید در بارداری

663 بازدید | 107 پست

سلام بچه ها 

5هفتمه اما دارم میمیرم از خستگی 

چرا  اخه😭😭😭😭😭😭😭😭😭

جان منی تو پسرم❤(گل پسری دارم چشم رنگیه سرخ و سفیدوتپلیه ی)😍❤🧿

طبیعیه عزیزم 😅😅😅 حالا کلی از علائم عجیب غریب مونده تا تجربه کنی

ما مسئول تاثیر رفتار و گفتارمون روی دیگران هستیم ؛ بیاید اگر میبینیم دایره لغات ذهنی مون پر شده از عبارت هایی مثل "به من چه؟من هر کاری که عشقم بکشه انجام میدم هر چی که به زبونم میاد رو میگم" بدونیم مبتلا به بیماری خودخواهی و خودشیفتگی شدیم و بایدبرای درمان خودمون تلاش کنیم!!

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983
طبیعیه عزیزم 😅😅😅 حالا کلی از علائم عجیب غریب مونده تا تجربه کنی

وای خدا من تحمل ندارم

همه بعد سونودارم

ک ببینم دوقلو هستن یا نه😭😭😭

1967
ادامه داره من الان ۱۵هفته ام خسته و تنبل  البته ویتامین دی من ۸ بود  واس تو چنده

واسه من اخرین بار29بود

اما  من مشکوک به  دوقلویی  هستم😭😭😭

کلا بارداری همینه ی قل دوقل سه قل🤣

اخه من قبلا درد نداشتم

الان به شدتتتتت درد دارم

امپولم میزنم نمیدونم بخاطر اونه یانه

@shahrzad74    

خخخخ تاپیک تنبلا

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرِ تولــد یکسـالگی محمّـدرضــا جـونم⁦♥️⁩                               دوستای گلم اگه ممکنه واسه سلامتی گلپسرم یه صلوات بفرستین⁦🙏🏻⁩⁦🙏🏻⁩
واسه من اخرین بار29بود اما  من مشکوک به  دوقلویی  هستم😭😭😭

من ۳۳ بود 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرِ تولــد یکسـالگی محمّـدرضــا جـونم⁦♥️⁩                               دوستای گلم اگه ممکنه واسه سلامتی گلپسرم یه صلوات بفرستین⁦🙏🏻⁩⁦🙏🏻⁩
8
وای خدا من تحمل ندارم همه بعد سونودارم ک ببینم دوقلو هستن یا نه😭😭😭

ان شاالله خیره چقد غر میزنی 😂😂😂 بی خیال دیگه انقدر غر نزن فقط چپ میری راست میای خدا رو شکر کن منم بعد از دو تا سقط باردار شدم توی این بارداری از جفت سرراهی و استراحت مطلق و تپش قلب و تنگی نفس همه رو تجربه کردم تازه به نصف راه رسیدم ولی میگم خدا رو شکر جون بچه م سلامت باش و سالم بیاد بغلم خودم هیچی

ما مسئول تاثیر رفتار و گفتارمون روی دیگران هستیم ؛ بیاید اگر میبینیم دایره لغات ذهنی مون پر شده از عبارت هایی مثل "به من چه؟من هر کاری که عشقم بکشه انجام میدم هر چی که به زبونم میاد رو میگم" بدونیم مبتلا به بیماری خودخواهی و خودشیفتگی شدیم و بایدبرای درمان خودمون تلاش کنیم!!
اخه من قبلا درد نداشتم الان به شدتتتتت درد دارم امپولم میزنم نمیدونم بخاطر اونه یانه

درد؟🤔🤔🤔🤔 چرا از اول نمیگی؟ با دکترت مشورت کن حتما

ان شاالله خیره چقد غر میزنی 😂😂😂 بی خیال دیگه انقدر غر نزن  چپ میری راست میای خدا رو شک ...

شما اوکسا هم میزدی؟؟؟

کلا بارداری همینه ی قل دوقل سه قل🤣

دکتری که من میرم پیشش بهم ویتامین دی هم نداده عتیقه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1718