1472
1459
عنوان

بچها به نظرتون کارم زشته‌؟

| مشاهده متن کامل بحث + 702 بازدید | 77 پست
خیلی کارخوبی کردی.. وقتی دوست نداری یعنی نداری دیگه..اون دوستت هم بره عضو کتابخونه بشه😀😊

همون.کتابخونه هم نزدیکشه اتفاقا.خوب شد گفتی ایندفعه اینو میگم بهش

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

من که یه مدت مهمان داشتم کله کتابامو جمع میکردم چون واقعا بعضیا اهل کتاب نیست ولی کتابتو میگیرن میبر ...

اره گرون شده من دلم نمیاد پول بدم😁

وقتی آدما بدمیشن ، معجزه های خدا کم میشه ، چون دیگه آدم خوبی پیدا نمیشه ، ک بشه معجزه زندگی بقیه
یه بار دادم یعنی واسه هفت پشتم بسته فقط باید کتابو میدیدی داغون بودا.یه معذرت خواهی هم نکرد خیلی ریل ...

ععع چقدر بی ادب ، نکرده سالمشو بخره جایگزین کنه

وقتی آدما بدمیشن ، معجزه های خدا کم میشه ، چون دیگه آدم خوبی پیدا نمیشه ، ک بشه معجزه زندگی بقیه
1473
چن تا کتابتو معرفی کن 

رمان یا روانشناسی؟

من بیشتر اهل کتاب های روانشناسی هستم

ولی  اینارو بهت پیشنهاد میدم

صدسال تنهایی

گوژپشت نتردام

بوف کور

همسرخاموش

لطفا انسان باشید

لطفا همسرخوبی باشید

لطفا گوسفند نباشید

شازده کوچولو

بیشعوری

مبارزان راه روشنایی

مردان مریخی زنان ونوسی

ایا تو ان گمگشته‌‌ام هستی

دختری با پرتقال

قانون جذب

راز

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
بگه...بهتر از اینه که بعدا از حرص پشت سرش تو دلت فحش بدی .... خیلیا رو دیدم به کتاباشون حساسن... با ...

من رو هیچیم حساس نیستم جز کتابام.کلا خیلیییی دوسشون دارم برام باارزشن

باورت نمیشه رفتم کافه کتاب.. عقاید یک دلقک رو با  یه کتاب کوئلیو خریدم ۸۰ تومن. بعدیکی بگه بده ...

وای ادم دیگه نمیتونه تکون بخوره بخدا چ خبره

باورت نمیشه رفتم کافه کتاب.. عقاید یک دلقک رو با  یه کتاب کوئلیو خریدم ۸۰ تومن. بعدیکی بگه بده ...

من خوندم سال ۹۳ کتاب مردی که میخندد رو خریدم ۲۴ تومن چند روز پیش دیدم روش نوشته بود ۸۵.رفتم کتابامو با عشق دست کشیدم  

1444
پیگیر بشیم بالخره قانون جذب بدستمون میرسونه😁😊

قانون جذب زیاد گرون نیست که.بخر اصلا قانون جذب رو ادم باید داشته باشه تو خونه هرچند وقت بخونه همیشه واسه ادم تازگی داره

من انقدر حساسم کتابو کامل باز نمیکنم نصفه باز میکنم تا حدی که مشخص بشه بخونم که خراب نشه😂😂😂

ی صلوات برای حل مشکلم مهمونم کنید😞....روزی که از تو جداشم روز مرگ خنده هامه 😭😭😭
حالا امروز اسم چند تا از کتابایی که من دارمو برد گفت خیلی دلم میخواد بخونم راستی بیتا تو داری؟درصورت ...

بهترین حرف زدی

منم رو کتابام حساسم

مثل شما تا حالا تو. رودربلیستی به بعضی ها دادم یا پس ندادن یا بعد. از اینکه کلی گفتم پس بدین پاره و. خراب برگردوندن بی شعورا

بعد. اگه خودم کتاب از کسی بگیرم پاره باشه براش صحافی هم میکنم

چند سال کتابخونه م منتقل کردم توی کمد دیواری که کسی کتابا نبینه هوس کنه بگیره ازم

راحت

به هیچ کسم نمیدم

اخ اخ منم اینجوریم.. مخصوصا ارایشی که واقعا چیز شخصیه😤😤

مثلا صورتش جوش داره میگه بده رژگونتو بزنم😮

1476
من الان چندتا کتاب دارم موندم چیکارشون کنم 🙄

بفرست واسه من

کتابشونگفتم که..😁😁 خوده جذبشو گفتم😃😃

اهاااا اخه کتابشو من دارم

من انقدر حساسم کتابو کامل باز نمیکنم نصفه باز میکنم تا حدی که مشخص بشه بخونم که خراب نشه😂😂😂

من در این حد نیستم  

1331