1464
1459
عنوان

بچها به نظرتون کارم زشته‌؟

| مشاهده متن کامل بحث + 702 بازدید | 77 پست

منم یه کتابخونه بزرگ دارم و دقیقا چند نفر کتابامو بردن دیگه پس ندادن الان هرکی میگه کتاب بده بخونیم یه جوری می پیچونمش خیلی بدم میاد به کسی کتاب امانت بدم متنفرمممم اصلا از این کار خب هرکس میخواد بره بخره منم واقعا ماهی دوسه تا کتاب رو حتما میخرم 

یه کتاب بهش بده ببین چطکر برمیگردونه ، من رُکم ...من میگم روشون حساسم اگر مسئولیت اینکه سالم و ب موق ...

یه بار دادم یعنی واسه هفت پشتم بسته فقط باید کتابو میدیدی داغون بودا.یه معذرت خواهی هم نکرد خیلی ریلکس انگار چون خونده بودم باید مینداختم دیگه نیازی نداشتم

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

حالا امروز اسم چند تا از کتابایی که من دارمو برد گفت خیلی دلم میخواد بخونم راستی بیتا تو داری؟درصورت ...

خیلی کارخوبی کردی.. وقتی دوست نداری یعنی نداری دیگه..اون دوستت هم بره عضو کتابخونه بشه😀😊

منم باید یه دوست پیدا کنم کلی کتاب داشته باشه😍 هروقت رفتم پیشش یه کتاب بده بخونم ... الهی امین

وقتی آدما بدمیشن ، معجزه های خدا کم میشه ، چون دیگه آدم خوبی پیدا نمیشه ، ک بشه معجزه زندگی بقیه
1436
اره پیشه خودم گفتم من حرص بخورم ناراحتی کنم که چی.بعد الان میگم نکنه میگه چقدر خسیسه

بگه...بهتر از اینه که بعدا از حرص پشت سرش تو دلت فحش بدی .... خیلیا رو دیدم به کتاباشون حساسن... با وسایل دیگه فرق داره انگار... خیلی اهل علم رو دیدم که کتاب قرض نمیدن

عزیزم دلت دریا کن بخشنده باش بده 

تو کتابام‌باور کن نمیتونم دسته من نیست

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
خیلی کارخوبی کردی.. وقتی دوست نداری یعنی نداری دیگه..اون دوستت هم بره عضو کتابخونه بشه😀😊

لعنتیا یا کتابو ندارن یا دست یکی دیگست

وقتی آدما بدمیشن ، معجزه های خدا کم میشه ، چون دیگه آدم خوبی پیدا نمیشه ، ک بشه معجزه زندگی بقیه
1447
بگه...بهتر از اینه که بعدا از حرص پشت سرش تو دلت فحش بدی .... خیلیا رو دیدم به کتاباشون حساسن... با ...

پس اهل علم نیستن😁

یه بار دادم یعنی واسه هفت پشتم بسته فقط باید کتابو میدیدی داغون بودا.یه معذرت خواهی هم نکرد خیلی ریل ...

اصلا عذاب وجدان نداشته باش

تازگیا از ادم های رو خوشم اومده

ادم میدونه باهاشون چند چنده😍

دوستان هر كس پيام منو ميخونه ممنون ميشم راهنمايي كنه چند روز قبل نميدونم توي كدوم تاپيك بود يكي از ...

نه ندارم

1474
پیگیر بشیم بالخره قانون جذب بدستمون میرسونه😁😊

بیخیال ، حاضرم برم علف بخورم منتظر کتاب نمونم😂🤣🤣🤣

منم یه کتابخونه بزرگ دارم و دقیقا چند نفر کتابامو بردن دیگه پس ندادن الان هرکی میگه کتاب بده بخونیم ...

من که یه مدت مهمان داشتم کله کتابامو جمع میکردم چون واقعا بعضیا اهل کتاب نیست ولی کتابتو میگیرن میبرن الکی.ولی خسته شدم تصمیم گرفتم دیگه نه بگم راحت.منم میگم اگه واقعا دوست دارن برن بخرن مگه من مفت گیر میارم؟شما الان باید بدونی کتاب چقدر گرون شده.منم همش میخرم 

1331