1464
1411
عنوان

بچها به نظرتون کارم زشته‌؟

699 بازدید | 77 پست

من یه کتابخونه دارم تو اتاقم و کلیییییی کتاب عاشق کتابامم و خیلی ازشون محافظت میکنم کلا خیلی اهل کتاب خوندن و کتاب خریدنم کتابامم برام خیلی باارزشن.چند باری که بچه تر بودم کتابامو قرض میدادم که یا بهم برنگردوندن یه بارم که یه دوستم برگردوند کلا پاره بود و داغون صفحه‌هاش قاطی شده اصلا یه وضع وحشتناکی خیلی خیلی ناراحت شدم ولی دوستم فقط گفت کتابو قرض داده بودم به یه دوست دیگم اونم با داداشش دعواش شد داداشه کتابو پاره کرد به هوای اینکه کتابه خواهرشه.خلاصه هیچی گذشت 

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

حالا امروز اسم چند تا از کتابایی که من دارمو برد گفت خیلی دلم میخواد بخونم راستی بیتا تو داری؟درصورتی که میدونست من دارم منم با خنده گفتم اره ولی من نخوندم هنوز کتابامم که اصلا به کسی نمیدم من خودت که میدونی.یه جورایی با شوخی و خنده حرف خودمو زدم ولی ناراحتم میگم خیلی زشت شد

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

1473

نه زشت نشد

كار خوبي كردي 

وقتي از يه نفر ميرنجي، حتي اگه بگي بخشيديش، يه چيزي ته دلت ميمونه. كينه نيست، جاي يه زخمه. يه چيزي كه نميزاره اوضاع مثل قبل بشه. يه چيزي اين وسط از بين رفته و جاي خاليش تا هميشه درد ميكنه يه چيز سنگين مثل "حـُــرمــتـــ"
حالا امروز اسم چند تا از کتابایی که من دارمو برد گفت خیلی دلم میخواد بخونم راستی بیتا تو داری؟درصورت ...

یه کتاب بهش بده ببین چطکر برمیگردونه ، من رُکم ...من میگم روشون حساسم اگر مسئولیت اینکه سالم و ب موقع برمیگردونی رو گردن میگیری هرچندتا بخوای میدم‌... بگو یکیشو تموم کن بیا بعدی رو بدم

وقتی آدما بدمیشن ، معجزه های خدا کم میشه ، چون دیگه آدم خوبی پیدا نمیشه ، ک بشه معجزه زندگی بقیه
1432
منم به كتاب علاقه دارم به هيچ عنوان كتابامو امانت نميدم مثل طلا ازشون مراقبت ميكنم🙃🙃🙃🙃

منم خیلی دوسشون دارم بخدا اگه بدم به کسی مثل مرغ پرکنده میشم.

منم خیلی دوسشون دارم بخدا اگه بدم به کسی مثل مرغ پرکنده میشم.

ب من بده بخونم ، سالم برمیگردونم بهت 😁

وقتی آدما بدمیشن ، معجزه های خدا کم میشه ، چون دیگه آدم خوبی پیدا نمیشه ، ک بشه معجزه زندگی بقیه
1474
نه! خیییلی کار خوبی کردی! بهتر از اینه که بعدا کتابات نابود بشن و حرص بخوری .... خوشم اومد... حرفتو ...

اره پیشه خودم گفتم من حرص بخورم ناراحتی کنم که چی.بعد الان میگم نکنه میگه چقدر خسیسه

ب من بده بخونم ، سالم برمیگردونم بهت 😁

1450