1464
1411
عنوان

بچها به نظرتون کارم زشته‌؟

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 77 پست
بهترین حرف زدی منم رو کتابام حساسم مثل شما تا حالا تو. رودربلیستی به بعضی ها دادم یا پس ندادن یا ب ...

منم کتابامو جمع میکردم باز میاوردم میچیدم شوهرم میگفت من این سری به دوستم میگم برات یه کتابخونه بزنه با شیشه قفل داشته باشه الکی بگو قفلشو گم کردم تو که خودتو کشتی انقدر اینارو اوردی بردی دیگه تصمیم گرفتم نه بگم ولی نه میگم اما بعدش عذاب وجدان میگیرم خجالت زده میشم

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
اهاااا اخه کتابشو من دارم

منم کتاب دارم.الان که تو گوشیم رمان میخونم.. ولی باورت نمیشه ده سال پیش ۸۰ درصد کتابای کتابخونه محلمون رو خونده بودم. رفتم دوباره الان عضو شدم دیدم اصن کتاب عوض نکردن یااینکه جدید بیارن

فقط کتابای ازمون و تست اضافه کرده بودن😕😕😕

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

وسواسم خواهر😂😂😂😂

من حتی تو کتابام مینویسم بعضی از جمله هارو  زیر چیزایی که وام جالبه خط میکشم 

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
منم کتابامو جمع میکردم باز میاوردم میچیدم شوهرم میگفت من این سری به دوستم میگم برات یه کتابخونه بزنه ...

ولی خب همه ک بد نمیشن کسی ک امانت براش مهم باشه سالم برمیگردونه

وقتی آدما بدمیشن ، معجزه های خدا کم میشه ، چون دیگه آدم خوبی پیدا نمیشه ، ک بشه معجزه زندگی بقیه
1473
من حتی تو کتابام مینویسم بعضی از جمله هارو  زیر چیزایی که وام جالبه خط میکشم

اینجوری خوبه ، وسواس خوب نیس

وقتی آدما بدمیشن ، معجزه های خدا کم میشه ، چون دیگه آدم خوبی پیدا نمیشه ، ک بشه معجزه زندگی بقیه
ولی خب همه ک بد نمیشن کسی ک امانت براش مهم باشه سالم برمیگردونه

اره درسته حرفت.ولی من دل قرض دادنو ندارم مسئله این است

اره درسته حرفت.ولی من دل قرض دادنو ندارم مسئله این است

خب چون بد دیدی دلت نمیاد بدی دیگه اگر هرکس میبرد ب موقع و سالم برمیگردوند خیالت راحت میبود

عزیزم شما کار خوبی کردی. منم یه کتابخونه بزرگ دارم یه هر کی کتاب دادم یا برنگردوند یا جگر زلیخا تحویل داد. منم دیگه کتاب امانت دست کسی نمیدم. این خونه جدیدم که کلا کتابخونه رو توی اتاق خواب خودم طراحی کردم که چشم کسی نیفته به کتابهام

مامانِ مانی ❤️ 
عزیزم شما کار خوبی کردی. منم یه کتابخونه بزرگ دارم یه هر کی کتاب دادم یا برنگردوند یا جگر زلیخا تحوی ...

جدی؟ چرا همه تجربه هاشون مثل همه ، یعنی تو دوستاتون یکی کتاب رو نبرده سالم برگردونه؟؟!!

1449
عزیزم شما کار خوبی کردی. منم یه کتابخونه بزرگ دارم یه هر کی کتاب دادم یا برنگردوند یا جگر زلیخا تحوی ...

من تو پذیراییم یه جای خیلی دنج بود جون میداد واسه کتابخونه کردن انقدرر قشنگ میشد ولی از ترس همین ادما مجبور شدم بزنم تو اتاق خوابم 

جدی؟ چرا همه تجربه هاشون مثل همه ، یعنی تو دوستاتون یکی کتاب رو نبرده سالم برگردونه؟؟!!

این ادما چون واقعا کتابخون نیستن کتاب رو دوست ندارم فکرمیکنن یه بار خوندن دیگه نیازی نیست ولی من کتابامو چند بار شده بخونم

من تو پذیراییم یه جای خیلی دنج بود جون میداد واسه کتابخونه کردن انقدرر قشنگ میشد ولی از ترس همین ادم ...

وای یه مبل راحتی بذاری با یه کتابخونه قشنگ با کلی گل و گلدون کنار پنجره با یه چراغ مطالعه ، کنار دستتم یه میز کوچیک 😃😃😃😍

چرا مطمئنا بوده کسی که برگردونده اما تلفات هم زیاد داشتم. اوایل ازدواجم خونه ام کوچیک بود کتاب‌هامو از خونه مامانم نیاورده بودم باور نمی کنی چقدر فامیل ها ازشون به امانت گرفتن و پس ندادن.  دیگه رفتم یه بار شبونه بسته بندی کردن همه رو آوردم خونه ام

مامانِ مانی ❤️ 
وای یه مبل راحتی بذاری با یه کتابخونه قشنگ با کلی گل و گلدون کنار پنجره با یه چراغ مطالعه ، کنار دست ...

اره عالی میشد ولی خب پنجره نداشت    

1474
چرا مطمئنا بوده کسی که برگردونده اما تلفات هم زیاد داشتم. اوایل ازدواجم خونه ام کوچیک بود کتاب‌هامو ...

من اولین چیزی که از خونه‌ی مامانم جمع کردم کتاب هام بوو

چرا مطمئنا بوده کسی که برگردونده اما تلفات هم زیاد داشتم. اوایل ازدواجم خونه ام کوچیک بود کتاب‌هامو ...

عععع مگه نباید از صاحب کتابا قرض بگیرن ای بابا ... چشم تورو دور دیده بودن خخ

عععع مگه نباید از صاحب کتابا قرض بگیرن ای بابا ... چشم تورو دور دیده بودن خخ

آره بابا چه جورم دور دیده بودن مامانمم مهربون میگفت حالا چی میشه پسشون میارن بالاخره

مامانِ مانی ❤️