1874
1924

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922
هاله داره انگار چرا دل و رودشو ریختی بیرون

😂😂😂😂😂

خدایا حافظ عزیزانم باش🌹...تعجب میکنم بعضیا کاسه داغتر از آش میشن تو تاپیکا...وقتی روی صحبتم با یک نفره، همون شخص زبون داره میتونه جوابمو بده...وکیل وصی نمیخواد😠

چرا ترکوندیش عزیزم😂

این تیکر واقعی بود تا وقتی فهمیدم نه چهارهفته ام نیس باردار نیستم و ی اشتباه بود ی اشتباه که با احساستم بد بازی شد چقدر روز سختی بود اون روز ۱۷خرداد گفتن میاد تو بغلت ولی نمیاد نمیاد😭😓😔برا مادرشدنم دعا کنید

آره مهندس مثبته...فاتحه ی بی بی چکو خوندی که...🤦‍♀️🤣😂

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
1911

این بی بی چک چرا اینجوریه؟😐

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐

وای چرا اینجوریه😂 اگه هنوز موعدت نشد فکر کنم مثبته

اما اگه از موعدت رد شد احتمالا منفیِ ..چون باید پررنگ‌تر باشه

دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرام💙 تموم زندگیم: 💙پسرام💙 باوجودِ پسرام، عزیز دردونه و وروجــَکام ، که یه تار مویِ نازِشون به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙 (پسرم اوتیسمِ و به خاطر سختی‌هایی که میکشم ممکنه تو بعضی از تاپیکا درد دل کنم و بگم بچه اصلا خوب نیست و دردسره، این حرفا به معنیِ این نیست که فرشته‌های زندگیم‌و دوست نداشته باشم... فقط به عنوان یه مادر خسته درد دل میکنم... کسایی که بچه‌های سالم دارن هم از این حرفا میزنن، من و امثال من که جای خود داریم...در آخر میگم برای من و پسرکم انرژی مثبت بفرستید که زود خوب شه)💙
1826
وای چرا اینجوریه😂 اگه هنوز موعدت نشد فکر کنم مثبته اما اگه از موعدت رد شد احتمالا منفیِ ..چون باید ...

٦روز گذشته تا حال منفى بود امروز هاله انداخت

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍لطفا دعا كنين بچه ام را سالم وصحتمند بغل كنم 😍