2726
عنوان

به دادم برسید دارم دیوونه میشم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1700 بازدید | 125 پست
عزیزم از کجا میاد؟ خونمون آپارتمان و نو ساخته بعد از سمپاشی همه جارو چک کردم حتی زیر فرشارو ولی هی ...

نمیدونم والا خونه ما حیاط داشت

۲ ماهی میشد نیش میزد ولی پیداش نمی کردیم 

اندازش هم ۲ بند انگشت میشه سریع هم راه میره

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

عزیزم کک خیلی ریزه حدودا یک پنجم این مورچه ریزها هست خیلی کم ممکنه ببینیش

توی فرش و پتوهای پرز دار و اینجور جاها بیشتر هست

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر کک باشه خودتونم باید نیش بزنه ،خودتون خارش ندارید احتمال خیلی زیاد حساسیته ،دقت کن ببین به غذا یا چیزی حساسیت پیدا نکرده 

عاشق خدا هستم،همون خدایی که وقتی به یادش هستم دلم آروم میگیره.
دختر من اینجوری خیلی میشد یه دکتر بهم گفت پوستش خیلی حساسه به گرد خاک و اینا همیشه گرد گیری کن داخل ...

عزیزم‌ ممنون که وقت گذاشتی و تایپ کردی

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
2728
عزیزم خود زنجانم چیکار کنم حالا

منم زنجانم

این از رطوبت میاد

یا از مرغ و گاو و گوسفند

خییلی ریزه لعنتی و حتی توی فرش هم قایم میشه..

لباسای پشمی نپوشون به پسرت یه مدت

khabalo هستم .. اینم کاربری دوممه..
اگر کک باشه خودتونم باید نیش بزنه ،خودتون خارش ندارید احتمال خیلی زیاد حساسیته ،دقت کن ببین به غذا ی ...

خودمون رو اصلا نیش نمیزنه

نمیدونم والا من میگم اگه حساسیت باشه نباید جاش بمونه

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

بعضی ها به کک حساسن بعضیا نه 

مثلا منو کک میزنه ولی پدرم رو نه 

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
اگر کک باشه خودتونم باید نیش بزنه ،خودتون خارش ندارید احتمال خیلی زیاد حساسیته ،دقت کن ببین به غذا ی ...

نه اینطور نیس..

کسایی که گروه خونی او مثبت دارن کک خیلی نیششون میزنه..

همسر منم اینجوریه..

من و پسرمو اصلاااا نیش نمیزنه ولی همسرمو میزنه

khabalo هستم .. اینم کاربری دوممه..
نه اینطور نیس.. کسایی که گروه خونی او مثبت دارن کک خیلی نیششون میزنه.. همسر منم اینجوریه.. من و پ ...

دقیقا شوهر منم او هست خیلی میگزنش

منم زنجانم این از رطوبت میاد یا از مرغ و گاو و گوسفند خییلی ریزه لعنتی و حتی توی فرش هم قایم میشه ...

چیکار کنم؟ سم مخصوص داره؟

نه اینطور نیس.. کسایی که گروه خونی او مثبت دارن کک خیلی نیششون میزنه.. همسر منم اینجوریه.. من و پ ...

اینو نمیدونستم عزیزم خودم که او مثبتم و بیچارم از دستشون ،ما رو خانوادگی نیش میزنن به خاطر همین فکر میکردم کلا همه رو نیش میزنن

عاشق خدا هستم،همون خدایی که وقتی به یادش هستم دلم آروم میگیره.

من و همسرم و پسرم هر سه o + هستیم ولی فقط پسرمو نیش میزنه

آره داره ولی تو خونه که نمیشه زد.. بزار من یکم پرس و جو کنم بهت خبر میدم

مرسی عزیزم لطف می کنی

2706