2726
عنوان

به دادم برسید دارم دیوونه میشم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1700 بازدید | 125 پست
اکثرا دوتایی

اگه دوتایی باشه هزار پا هست 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این ها کک هستن 

وقتی گزیدش به لباسش نگاه کن 

اگه یه کوچولو مثل سرسوزن خونی بود لباسش کک گزیدع 

کک وقتی میگزه همونجا به لباسش دسشویی میکنه اگه لباسش دقیقا همونجایی که گزیده لک کوچولو داره کک هست

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2728
اتاقش عوض کن با اتاق خودتون

هم اناقشو عوض کردم هم تختشو انداختم رفت هم لباسای نو خریدم😭😭😭

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

عزیزم اگه خونه تون مرطوبه یا جایی این جوری میری کک.چون میگی فقط پسرت نیش میزنه احتمالا خونش شیرینه شما نه.امشب خواست بخوابه همه لباس هاش عطر بزن که خیس بشه بوی بدنش نفهمند شاید اثر کرد

انشاالله خوب میشه

نی نی سایتی ها خیلی دوست تون دارم.خیلی از تنهایی هام پر کردین.واسه همه تون دعا می کنم🌹🌹🌹🌹
این ها کک هستن  وقتی گزیدش به لباسش نگاه کن  اگه یه کوچولو مثل سرسوزن خونی بود لباسش کک ...

عزیزم عکسشو دیدی تو تاپیکام؟

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

هزار پا بزرگه ولی نه راه رفتنش روی بدن معلوم میشه و نه دیده میشه منم یه مدت همش رو بدنم جای نیش بود و دوتایی بود قشنگ جای نیشش هم وسط قرمزی مشخص بود یه بار شانسی دیدم رو دستم داره راه میره راه رفتنش رو نمیفهمیدم چشمم افتاد فقط بهش

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

اولش طبق این عکس مثل کنه هست ولی بعدش کلا یه جور دیگه میشه

2706