2703
2553
عنوان

به دادم برسید دارم دیوونه میشم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1697 بازدید | 125 پست
کجا زندگی میکنی؟؟؟

زنجان

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شبا قبل از خوابش پماد دپی بزن کاسش کل بدنتو بعد خونرو خوب بگرد ببین ساس زیر لباس نمیره فقط بدن ک معلوم باشه میخوره

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍
2720
من دقیقا همین طور بودم رفتم دکتر واسم ازمایش نوشتم...گفت بخاطر کم خونی سیاه میشه 

اینجوری زخم و خارشم داشتی؟

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
شاید کک یا کنه دارید مرغ و خروس یا کبوتر و سگ ندارید؟

نه هیچ حیوون و پرنده ای نداریم

2714

فکر کنم دراکولاس فقط بچه ها را نیش میزنه و معمولا تو جاهای نمدار پیدا میشه یا تو خاک و سبزه .اگه بچه رو بردی پارک سعی کن روی چمنا نشینه و اگه حس میکنی خونت مرطوب جلوی رطوبت را بگیری

بیشتر شبیه دراکولاست تعریفت.شمالی مگه

نه زنجانم

زنجان

ببین یا ساس یا کک چون بدن بچه های منم اینجوری میشد تا زمان پیدا نکردنش حتما واسش دپی بزن 

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍

احتمال قوی ساس دارید ک طول روز و تو روشنایی نیستن و بیشتر تو تاریکی هستن خونه پدر من داشتنیه سم مخصوص زدن سه چهار روز خونه رو قفل کردن اومدن خونه ما بعدش ک رفتن خونه تمام پتو ولباسهارک جلو افناب گذاشتن دیگه خبری ازشون نشد البته ما جنوبیم وافتابش خیلی داغ

عضو گروه رز ابی💙وزن فعلی۶۶وزن هدف ۵۸
2706