2737
2734
عنوان

عرق یونجه و افزایش وزن کودکان

| مشاهده متن کامل بحث + 17568 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام گلم منم پسرم خیلی لاغرم....شما از عرق یونجه نتیجه گرفتی

پسرم لاغره

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚🌱                                       ⁦⁦❤️⁩🌸😍 تاپیک‌صلوات‌برا‌امام‌زمان ⁦❤️⁩🌸😍
اره عزیزم خیلی تاثیر داره ولی باید کامل و مرتب بدی

ممنونم گلم،من پسرم ۳سال و۲ماهش هس،وزنش خیلی کمه،۱۲و۴۰۰هس.دقیقا ۲کیلو کمبود وزن داره.

بچه شما چقدر کمبود وزن داشت؟چند ماه باید مصرف بشه؟

روزی چقدر باید بهش بدم؟در کنار عرق یونجه کار دیگه ای هم کردی؟

ممنون میشم جوابمو بدی،خدا خیرت بده...

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚🌱                                       ⁦⁦❤️⁩🌸😍 تاپیک‌صلوات‌برا‌امام‌زمان ⁦❤️⁩🌸😍
2738
ممنونم گلم،من پسرم ۳سال و۲ماهش هس،وزنش خیلی کمه،۱۲و۴۰۰هس.دقیقا ۲کیلو کمبود وزن داره. بچه شما چقدر ک ...

من دخترم از یک سالگی تا دوسال و نیمش رو ۱۰ کیلو ثابت مونده بود وزنش الان ۳ سال و ۴ ماهشه وزش ۱۳و نیم شده عرق یونجه طعمش بد نیس میریختم تو فنجون کوچولو مثل آب میخورد بعد خامه و کره و چیزایی ک وزن میده هم زیاد بهش میدم

من خدا را دارم ...بین تمام نداشته هایم...
ممنونم گلم،من پسرم ۳سال و۲ماهش هس،وزنش خیلی کمه،۱۲و۴۰۰هس.دقیقا ۲کیلو کمبود وزن داره. بچه شما چقدر ک ...

در طول روز سه دفعه عرق یونجه بهش بده

در طول روز سه دفعه عرق یونجه بهش بده

ممنون گلم،خدا گل دخترت رو حفظ کنه⁦♥️⁩

اس جان بچه منم 3سالو نیمشه و 15 کیلوعه و زیر چشماش گودی و سیاهی هست، چقدر بهش عرق یونجه بدم. ضرر ندا ...

ضرر نداره روزی چند سری بده هر سری۱۰ سی سی

من ک شنیدم میگن خیلی خوبه خودمم میخوام ب دخترم بدم

عزیزم شما عرق یونجه دادی ب بچه ت ؟چطور بودی تاویری هم داشت یا نه؟؟؟میخواستم ببینم اگ جواب گرفتی منم بدم ب پسرم

تا چندوقت باید بدم روزی چندبار

بچه هام همه دنیامن😍😍😍
عزیزم شما عرق یونجه دادی ب بچه ت ؟چطور بودی تاویری هم داشت یا نه؟؟؟میخواستم ببینم اگ جواب گرفتی ...

عزیزم روزی چند سری ته فنجون بده اصلا ضرر نداره تا موقعی ک نتیجه شو ببینی

2706