2726
عنوان

جلوگیری از بلوغ زودرس

17355 بازدید | 21 پست

امروز متوجه شدم نوک سینه های دخترم برجسته شده ، دخترم ۸ سال و ۱۰ ماهه هست 

برای جلوگیری از بلوغ زودرس دیر شده ؟

فصل جدیدی تو زندگیم شروع شده ، منتظرم و امیدوار

به نظر من زودتر دخترتو ببر دکتر منم بلوغ زودرس دارم و این فردا روی قد دخترت اثر میذاره چون قدش از همه ی دخترای هم سنش کوتاه تر میشه و اندام جنسیش بزرگتر از بقیه و زودتر هم پریود میشه البته تا مطمئن نشدی که بلوغ زودرس داره نگران نشو ولی با یک دکتر مشورت کن

تا اومدیم گرگا رو رام کنیم سگا شاخ شدن!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببری دکتر آمپول میده برای جلوگیری از بلوغ.آشنای ما برد امپول داده بود ولی یه مقدار آمپولش گرونه فک میکنم دونه ای ۷۰۰ خریده بود

فال پاسور و تک نیت رایگان میگیرم براتون.درخواست دوستی بدین یا اینستا.ایدی اینستا fallkade_varagh 
2728
به نظر من زودتر دخترتو ببر دکتر منم بلوغ زودرس دارم و این فردا روی قد دخترت اثر میذاره چون قدش از هم ...

من روی همین زودرس بودنش مشکوکم ، شنیدم زیر ۸ سال زودرسه 

ولی خوب میخوام بدونم کسی تو این سایت دختری با این سن و سال و مشکل مشابه داشته یا نه ؟

به نظر من زودتر دخترتو ببر دکتر منم بلوغ زودرس دارم و این فردا روی قد دخترت اثر میذاره چون قدش از هم ...

کدوم علمی اینو ثابت کرده هر کس زودتر ب بلوغ برسه قدش کوتاه میشه؟؟؟ کاش وقتی راجع ب چیزی اطلاعات نداریم اظهار نظر نکنیم در ضمن عوارض این امپول ها خیلیییی زیاده خانمها هر خاله خان باجی اومد ی حرفی زد بهتون قبول نکنید فوری

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
کدوم علمی اینو ثابت کرده هر کس زودتر ب بلوغ برسه قدش کوتاه میشه؟؟؟ کاش وقتی راجع ب چیزی اطلاعات ندار ...

ولی من دیدم ، تو دخترای فامیل بچه هایی که زود پریود شدن کوتاهتر از بقیه موندن

ولی من دیدم ، تو دخترای فامیل بچه هایی که زود پریود شدن کوتاهتر از بقیه موندن

عزیز دلم اصلا ربطی نداره قد فررند میانگین قد پدر و مادر هست.من کلاس پنجم پریود شدم قدمم ۱۷۴ چرا کوتاه نشدم؟؟ استخوان بندی خیلی درشتی هم دارم 

عزیز دلم اصلا ربطی نداره قد فررند میانگین قد پدر و مادر هست.من کلاس پنجم پریود شدم قدمم ۱۷۴ چرا کوتا ...

احتمال داشت اگه دیرتر پریود بشی ، بلندتر هم بشی 

والا تا جایی که شنیدم تاثیر بلوغ روی قد رو اکثرا اتفاق نظر دارن روش

احتمال داشت اگه دیرتر پریود بشی ، بلندتر هم بشی  والا تاثیر بلوغ روی قد رو اکثرا اتفاق نظر دار ...

عزیزم من یکی از اقوام دکتر زنان هست و از دکترای معروف شهرمون ازشون پرسیدیم برای بچه خواهرم کلی چیز گفتن ک چرا هرکس هرکاری میکنه و میگه سریع ب فکر میوفتید شما هم انجام بدید گفت عوارضی ک این کار داره را نمیدونید اصلا.اصلا ربطی ب افزایش قد نداره.در ضمن من دختردایی خودم ک همسن خودمم بود اتفاقا کلاس اول دبیرستان پریود شد قدش خیلییی کوتاهه پس اون الان باید قد اش توی ابرها می بود😒بچه های خودتون هستن اختیارشو دارید ولی تحقیق کنید منم خواهرانه بهتون گفتم دیگه خود دانید😊

عزیزم من یکی از اقوام دکتر زنان هست و از دکترای معروف شهرمون ازشون پرسیدیم برای بچه خواهرم کلی چیز گ ...

منم به خاطر همین تاپیک زدم ، از عوارض این آمپولها هم نگرانم و دوست دارم قبل از مراجعه به دکتر ، اطلاعاتم و بالا ببرم 

متاسفانه خیلی به دکترها اعتماد ندارم اکثرا دلسوز نیستن 

منم به خاطر همین تاپیک زدم ، از عوارض این آمپولها هم نگرانم و دوست دارم قبل از مراجعه به دکتر ، اطلا ...

عزیز دلم اینده بچه ات را تباه نکن لطفا گفتم ک فامیل ما دکتر زنان هست ازش پرسیدم مطمئن باش اگر خوب بود اون اول از همه ب نوه ها و دختر خواهر های خودش میزد.این داروها بعدا نازایی میاره.اگر دوست داری زود دخترت ب سن بلوغ برسه بهتره گرمی جات نخوره فلفل و ترشیجات کمتر بخوره ولی خواهش میکنم ب این روش ها اعتماد نکنید❤

منم به خاطر همین تاپیک زدم ، از عوارض این آمپولها هم نگرانم و دوست دارم قبل از مراجعه به دکتر ، اطلا ...

سلام عزیزم شما برای بلوغ زودرس چیکار کردید؟ دکتر برای دخترم امپول میکرورلین  نوشته

عزيزم چيكار كردين؟ دكتر بردين؟ 

پريود شده الان دخترتون؟

قدش چنده

من دخترم رو نبردم دکتر و تو سن ده سال و نیم پریود شد 

فقط سعی کردم مواد غذایی با کلسیم رو تو رژیم غذاییش بیشتر کنم و شبها زودتر بخوابه

قدش کوتاه نمونده ، از خودم بلندتر شده 

2706