2726
عنوان

بچه هااااا جان من بیایین😢

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 47 پست
خب تو خونه چ ورزشی میشه کرد

ازین نرمش هایی که صبحا تلویزیون نشون میده،  اسمش نرمشه اما سخته خدایی،  یکم که عرق کنی بدنت چربی میسوزونه،  کم میکنی

اخه با توجه به قدت،  وزنت خوبه،  10 کیلو خیلی زیاده بخوای کم کنی،  مخصوصا که میخوای برا بارداری اقدام کنی،  فقط ورزش کن که بدنت رو فرم باشه و مثلا شکم یا پهلوهات اب شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط برنج و نون رو حذف کن همه چی بخور. زود لاغر میشی

ب نطرت تو دوهفته چن کیلو کم میکنم

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
هیکلم بد نیستا اما چون اگه حامله شم ۲۰ کیلو یا ۲۵ کیلو مطمئنا اضافه میکنم

ببین رژیم کتو بگیز هفته دیگه میلی میگی اکول جونم دستت درد نکنه،، عالی عالی من تو دو هفته شش کیلو کم کردم،، تازه چیت هم داشتم 

2728
هیکلم بد نیستا اما چون اگه حامله شم ۲۰ کیلو یا ۲۵ کیلو مطمئنا اضافه میکنم

چه خبره.؟  25 کیلو

من که خیلی ورم داشتم و چاق شدم 12 کیلو اضافه کردم،  بعد زایمان هم دوباره برگشتم به وزن قبلیم،  سایز شکم و لگنم یه سایز بزرگ شد مه طبیعیه اما وزنم برگشت

مهم بعد زایمانه که بتونی شکمتو جمع کنی دوباره

نکن اینکارومن قبل بارداری اینکاروکردم ناخواسته باردارشدم کلا قش میکردم میفتادم روزمین

اخه بعد خیلی وزنم میره بالا 

حالا بارداری ی کاری میکنم

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 

طناب بزن

روزی صد تا ۲۰۰ تا 

حداقل روزی یه کیلو کم میکنی.

من خودم وقتی طناب میزنم انقد لاغر میشم ک نگو

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
وزنت خوبه برا آی وی افت

ای وی اف چیه خخخ زیر دیپلم بحرف

خب نمیتونی یه ماهش کنی سالم کم کنی؟ یه هفته پن کیلوزیاده پن کیلو در ماه خوبه 

هووووف کاش لاغر بودم بعد ازدواجم چاق شدم استخون بندیم کلا درشته حتی شوهری سری اول ک دستمو گرف گف چ استخون بندی درشتی،قبل عروسیم ۵۵کیلو بودم

خب تو خونه چ ورزشی میشه کرد

ببین عزیزم نیاز نیست خودتو اینهمه اذیت کنی ..

اولا تعذیتو سالم کن 

شیرینی جات (کیک بیسکوییت شکلات شیرینی نوشابه و...)نان و برنج و ماکارانی و چربی ها رو حذف کن 

بعد اب و میوه و سبزی زیاد بخور مخصوصا سالاد 

در اخر ورزشم بکن 

تووخونه میتونی قدم بزنی درازنشست بری طناب بزنی حلقه بزنی و....تو گوکل بزن ورزش در خانه میاره برات 

طناب بزن روزی صد تا ۲۰۰ تا  حداقل روزی یه کیلو کم میکنی. من خودم وقتی طناب میزنم انقد لاغر م ...

مرسی

چه خبره.؟  25 کیلو من که خیلی ورم داشتم و چاق شدم 12 کیلو اضافه کردم،  بعد زایمان هم دوبا ...

ای جان الهی 

بچه ت چیه عزیزم؟؟؟

هووووف کاش لاغر بودم بعد ازدواجم چاق شدم استخون بندیم کلا درشته حتی شوهری سری اول ک دستمو گرف گف چ ا ...

الانم زیاد نیسی! 

من قدم ۱۶۰ عه وزنم ۵۸ خیلییی راضیم

البته ۵۳ بودم قبلا عالی بودما  😑تو هم خیلی زیاد نیسی عجله نکن اصلا گام ب گام جلو برو 

2706