2703
2553
نه 

من خییلی ترسوام بااینکه دفه دومشه واکسن زده ولی هردفه رومامانم گفتم بیادپیشم.خوش ب حالت ک اینقدرمادرشجاعب هستی

موهاے دوست دخترتو بـــومیکنے میبوسے!بعدموهاے مـــــادرتــــوتوغــــذامیبینے میگے مـــــن لــــب بہ این غذانمیزنم بیشـــرف؟!    
شیر خشک چی میخوره ؟خیلی واکسن بده ولی نگران نباشی امشب هم بیقراری میکنه واسه درد هم شاید تبشم باشه ک ...

نان میخوره 

تو بهداشت گفت کمپرس سرد کن ولی نگفت چجوری و چه ساعاتی 

اینجا دوستان گفتن هر نیم ساعت ۵ ثانیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نان میخوره  تو بهداشت گفت کمپرس سرد کن ولی نگفت چجوری و چه ساعاتی  اینجا دوستان گفتن هر ...

اصن کمپرس یرد نزار هم ما ادم بزرگا امپول میرنین درد میگیره با سرد اروم میشه یا گرم نگاه کن اگه بچت زباد گریه میکنه خب دردش زیاده یه پارچه یا دستمال بردار اب جوشیده یکم ولرم نه سرد نه جوش داغ باشه یکم پارچه روخیس کن ابشو یکم بگیر تو پلایتیک فریزر کن بپیچ دور پای بچت اینحوری گرم میشه پاش دردش کمتر میشه  ای میشه بپرسم چرا با وزن زیاد دنیا اومد ؟

اصن کمپرس یرد نزار هم ما ادم بزرگا امپول میرنین درد میگیره با سرد اروم میشه یا گرم نگاه کن اگه بچت ز ...

قندخونم لب مرز بود خودم طول بارداری خییییلی میخوردم 😑

2720