1507
1411
عنوان

تب بعد واکسن وماهگی تا چه حد نرماله

116 بازدید | 33 پست

نیم ساعت پیش بچم گریه کرد از اونموقع هرچقد تبشو میگیرم ۳۸.۳هست ممکنه از گریه دمای بدنش بره بالا ؟

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍۹۸/۵/۱۸ 😍                                                        تیکر تولد پسرم برسام 😘   

بله میشه. از 39 بالاتر بره خطرناکه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

مگه ۴ساعت یبار قطره استامینوفن نمیدی

هانا کوچولوی مامان خوش اومدی ب زندگیمون😘میشه لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین. قربونت برم امام زمان مهربونم تو خواب بهم فهموندی ک نی نی تو دلیم بزودی میاد دقیقا روز نهم ربیع الاول روزی شادیو عیدتون بهم عیدی دادی ازت ممننووونممم...آقاجونم دامن همه منتظرا رو سبز الهی آمییییییییییییییین...

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1484
مگه ۴ساعت یبار قطره استامینوفن نمیدی

چرا درست ساعت ۴ هم دادم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍۹۸/۵/۱۸ 😍                                                        تیکر تولد پسرم برسام 😘   
استامينوفن بده بعد نيم ساعت ببين چقدره!

ساعت ۴ دادم از اونموع کم نشده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

فقط پاشویه کن با اب ولرم.

لباسم کم بپوشون بهش. 

قطره استا هم هر 4 ساعت 2 برابر وزنش بده.

تبش اگه پایین نیومد یا تا 38.5 رسید ببرش دکتر.

ولی قابل کنترله

من همون تمشک سابقم😞😞از 94 عضو شدم.جرات داری بهم بگو تازه وارد ایییییشششش😂😂😂 انگاری الزایمر گرفتم هرچی فکر کردم نام کاربری و رمز عبور رو یادم نیومد😀😀
چرا درست ساعت ۴ هم دادم 

خب نگران نباش اگر از ۳۹ بالاتر ببرش دکتر

خب الان پاشو پاشویش کن لباس کم تنش کن من آستین حلقه ای تنش کردم زیر دکمه دار بدون شلوار 

هانا کوچولوی مامان خوش اومدی ب زندگیمون😘میشه لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین. قربونت برم امام زمان مهربونم تو خواب بهم فهموندی ک نی نی تو دلیم بزودی میاد دقیقا روز نهم ربیع الاول روزی شادیو عیدتون بهم عیدی دادی ازت ممننووونممم...آقاجونم دامن همه منتظرا رو سبز الهی آمییییییییییییییین...
1334
ساعت ۴ دادم از اونموع کم نشده 

قطره. یا دارو کلا از 1 ساعت بعد اثرش معلوم میشه عزیزم

من همون تمشک سابقم😞😞از 94 عضو شدم.جرات داری بهم بگو تازه وارد ایییییشششش😂😂😂 انگاری الزایمر گرفتم هرچی فکر کردم نام کاربری و رمز عبور رو یادم نیومد😀😀
گریش به خاطر درد هس واسه تبشم بهش استامینوفن بده دوبرابر وزنش وزنش چند بود؟

۶۹۵۰ همون ۷ کیلو گفت ۱۴ قطره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا درست ساعت ۴ هم دادم 

ببین هرچهارساعت یه باراستاشوبده نه ساعت ۴ـ.پاشویه هم نکن فعلا.اگ تبش پایین نیومد ی شیاف۱۲۵بردار.چندماهشه؟؟

موهاے دوست دخترتو بـــومیکنے میبوسے!بعدموهاے مـــــادرتــــوتوغــــذامیبینے میگے مـــــن لــــب بہ این غذانمیزنم بیشـــرف؟!    
خب نگران نباش اگر از ۳۹ بالاتر ببرش دکتر خب الان پاشو پاشویش کن لباس کم تنش کن من آستین حلقه ای تنش ...

پاشو بزارم تو آب یا با پارچه خیش ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1403
پاشو بزارم تو آب یا با پارچه خیش ؟

با پارچه آبم خیلی سرد نباشه

۶۹۵۰ همون ۷ کیلو گفت ۱۴ قطره 

مشالله وزن تولدش چندبودخ

ببین هرچهارساعت یه باراستاشوبده نه ساعت ۴ـ.پاشویه هم نکن فعلا.اگ تبش پایین نیومد ی شیاف۱۲۵بردار.چندم ...

میدونم هر ۴ ساعته 

۲ ماهه اس دیگه اگه تجربه داشتم که اینجا نمیگفتم اولیشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1508