1464
1411
عنوان

تب بعد واکسن وماهگی تا چه حد نرماله

| مشاهده متن کامل بحث + 116 بازدید | 33 پست
وزن تولد چند بود؟اگه با قطره پایین نیومد پاهاشو دست صورتشو با اب ولرم هاا بشور هوای خونم گرم نکن شب ...

۵۳۰۰بود 

فقط 37 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍۹۸/۵/۱۸ 😍                                                        تیکر تولد پسرم برسام 😘   
گفت واکسن چندماهگیشه؟؟

دوماهگیشه

هانا کوچولوی مامان خوش اومدی ب زندگیمون😘میشه لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین. قربونت برم امام زمان مهربونم تو خواب بهم فهموندی ک نی نی تو دلیم بزودی میاد دقیقا روز نهم ربیع الاول روزی شادیو عیدتون بهم عیدی دادی ازت ممننووونممم...آقاجونم دامن همه منتظرا رو سبز الهی آمییییییییییییییین...

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

شیرخشکیه؟

آره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍۹۸/۵/۱۸ 😍                                                        تیکر تولد پسرم برسام 😘   
میدونم هر ۴ ساعته  ۲ ماهه اس دیگه اگه تجربه داشتم که اینجا نمیگفتم اولیشه

عیب نداره،من ی هفته پیش واکسن ۴ناهگیشوزدمـ.تازه اون دوتاواکسنه گلم.مادرت پیشت نیس؟

موهاے دوست دخترتو بـــومیکنے میبوسے!بعدموهاے مـــــادرتــــوتوغــــذامیبینے میگے مـــــن لــــب بہ این غذانمیزنم بیشـــرف؟!    
1473
عیب نداره،من ی هفته پیش واکسن ۴ناهگیشوزدمـ.تازه اون دوتاواکسنه گلم.مادرت پیشت نیس؟

نه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1447
نه 

من خییلی ترسوام بااینکه دفه دومشه واکسن زده ولی هردفه رومامانم گفتم بیادپیشم.خوش ب حالت ک اینقدرمادرشجاعب هستی

موهاے دوست دخترتو بـــومیکنے میبوسے!بعدموهاے مـــــادرتــــوتوغــــذامیبینے میگے مـــــن لــــب بہ این غذانمیزنم بیشـــرف؟!    
شیر خشک چی میخوره ؟خیلی واکسن بده ولی نگران نباشی امشب هم بیقراری میکنه واسه درد هم شاید تبشم باشه ک ...

نان میخوره 

تو بهداشت گفت کمپرس سرد کن ولی نگفت چجوری و چه ساعاتی 

اینجا دوستان گفتن هر نیم ساعت ۵ ثانیه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نان میخوره  تو بهداشت گفت کمپرس سرد کن ولی نگفت چجوری و چه ساعاتی  اینجا دوستان گفتن هر ...

اصن کمپرس یرد نزار هم ما ادم بزرگا امپول میرنین درد میگیره با سرد اروم میشه یا گرم نگاه کن اگه بچت زباد گریه میکنه خب دردش زیاده یه پارچه یا دستمال بردار اب جوشیده یکم ولرم نه سرد نه جوش داغ باشه یکم پارچه روخیس کن ابشو یکم بگیر تو پلایتیک فریزر کن بپیچ دور پای بچت اینحوری گرم میشه پاش دردش کمتر میشه  ای میشه بپرسم چرا با وزن زیاد دنیا اومد ؟

اصن کمپرس یرد نزار هم ما ادم بزرگا امپول میرنین درد میگیره با سرد اروم میشه یا گرم نگاه کن اگه بچت ز ...

قندخونم لب مرز بود خودم طول بارداری خییییلی میخوردم 😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40