2733
2734

امروز اکو رفتم بهم قرص پرانول داده ولی من آسپرین هم مصرف میکنم نمیدونم بخورمش یا نه

غیر از دارو چی کار کردید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم رفتم اكو پرانول داد ولي مصرف نكردم ،الانم از شدت تپش قلب ميخوام بيهوش بشم

آسپرین هم میخوری؟اگر نمیخوری پرانول رو بدون نگرانی یه نصفه بخور مشکلی پیش نمیاد داروی سیفی هست توی بارداری

خب چرا همونجا به خود دکتر نگفتی اینو؟ زنگ بزن به دکتر زنانت یا همون دکتر قلب این مسئله رو بگو...حتی ...

یادم رفت بپرسم تداخل داره یا نه 

شنبه حضوری دکترو میبینمش میتونم بپرسم گفتم بپرسم تا اون موقع چی کار کنم  و اینکه غیر از دارو چی کار میشه کرد

بالشتونو یکم بالاتر بذارید  

اتفاقا عادت دارم بالشم بلند باشه ولی مشکلم حل نمیشه از تنگی نفس باید حتما از جام بلند شم بشینم هارت ریتم تا ۱۲۰ هم میره اونم در حالتیکه اصلا تپش قلب آزار دهنده حس نمیکنم دیگه ببین وقتی نفسم میگیره چقدر میره بالا 

نرمالش بین ۶۰ تا ۹۰ هست

2738
حواسم به نفس کشیدن نبود مرسی یادم آوردی آره درست نفس کشیدن خیلی آروم میکنه آدمو

خواهش عزیزم،اگه میتونی کلاسای آمادگی زایمانو شرکت کن،هم ورزشاش خوبه هم کلی راهنماییت میکنن،مثلا همین دم و بازدم باعث میشه آرامش داشته باشی و اکسیژن بیشتری ب نی نی میرسه اونم خوب رشد میکنه😍

لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نیم مهمونم کنید🙏🌹
خواهش عزیزم،اگه میتونی کلاسای آمادگی زایمانو شرکت کن،هم ورزشاش خوبه هم کلی راهنماییت میکنن،مثلا همین ...

آره از هفته ۲۱ گفتن بیا تازه رفتم توی هفته بیست میخوام برم حتما اگر خدا بخواد