1464
1411

الان ي سري ايده ميگيرين ازينجا دعواي بعدي همينارو تحويل شوهرشون ميدن

من همونيم ك اگه از كسي خوشم بياد تو چشام كه دقت كنه ميفهمه اينو   اگرم از كسي بدم بياد مثل انگري بردز با اخم زل ميزنم بهش  همين قدر رو راست و صادقانه  

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1436

ما فش نمیدیم بهم 

آقایونی که درخواست دوستی میفرستین ، واقعا درونه من چه چیزی میبینین ک فکر میکنین میشینم درد و دلتونو گوش میکنم  اگه خیلی دلتون پره خب برید بشینین تو دسشویی  با تشکر مرسی اه  
8

من بهش گفتم حیف ازت بچه دارم وگرنه یه روزم باهات نمی موندم😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞

اونم گفت تو مگه کی هستی که بخوام چیزی ازت قایم کنم😑😑😑😑

یه سکوتی هم هست مال بعد از شنیدن حرفایی هست که نباید میشنیدی.ببین حس عجیبیه بیرونش سکوته اما از داخل هی صدای شکستن میاد😔💔
1474

یبار کابوس دیدم که همسرم ناراحتم میکرد تو خواب.بیدارم کرد گفت چی شده خواب بد میدیدی؟منم گفتم دست نزن بهم بزار صبح بشه دیگه منو نمیبینی.😂😂🤣🤣

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرزندم تو هفته ۱۸ روز سوم رفتم سونوگرافی دیدمت دوباره عاااشقت شدم.فرزندم توی خواب چهرتو دیدم و عاشق مادرشوهرمم شدم اخه ژنشون غالبه. تو کپی پدرت و خانوادشی قربونت بشم.

من یه بار گفتم دهنتو ببند تا یه هفته قهر کرد بعد اون به من گفت گه نخور  منم گفتم باشه نمی‌خورم بازم اون قهر کرد😀

تو فیلم عروسی دختر عمه م هیچ جا نیستما ...... ولی دو ثانیه که دارم در ماست موسیر و لیس میزنم با ۱۷ تا افکت و صحنه آهسته و ....تو عکس و فیلم افتادم😁
1457