1648
1605

الان ي سري ايده ميگيرين ازينجا دعواي بعدي همينارو تحويل شوهرشون ميدن

من همونيم ك اگه از كسي خوشم بياد تو چشام كه دقت كنه ميفهمه اينو   اگرم از كسي بدم بياد مثل انگري بردز با اخم زل ميزنم بهش  همين قدر رو راست و صادقانه  

گمشو چارچشمی😐

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااا مسافر کوچولومونو سپردیم دست خودت صحیحو سالم به ما برسونش❤یکی یدونم منو بابات واسه گرفتن دستای کوچولوت لحظه شماری میکنیم👼🤰❤

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1613
8

بهش میگم خواهشا از جلو چشمم دور شو نبینمت تا اروم شم اونم محترمانه ی چیزی میگ با خنده تا من حرصی شم و میره😒

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرجانم چون تُ دارم همہ دارم،دِگَرم هیچ نباید...

من بهش گفتم حیف ازت بچه دارم وگرنه یه روزم باهات نمی موندم😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞

اونم گفت تو مگه کی هستی که بخوام چیزی ازت قایم کنم😑😑😑😑

یه سکوتی هم هست مال بعد از شنیدن حرفایی هست که نباید میشنیدی.ببین حس عجیبیه بیرونش سکوته اما از داخل هی صدای شکستن میاد😔💔
1626

یبار کابوس دیدم که همسرم ناراحتم میکرد تو خواب.بیدارم کرد گفت چی شده خواب بد میدیدی؟منم گفتم دست نزن بهم بزار صبح بشه دیگه منو نمیبینی.😂😂🤣🤣

❤❤دختر نازنینم هلمای قشنگم قدرتو میدونیم.ممنون که اومدی تو زندگیمون.خدارو هر ثانیه بخاطرت شاکریم.

کثافت...متاسفانه...یه بارم خفه شو

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

من یه بار گفتم دهنتو ببند تا یه هفته قهر کرد بعد اون به من گفت گه نخور  منم گفتم باشه نمی‌خورم بازم اون قهر کرد😀

تو فیلم عروسی دختر عمه م هیچ جا نیستما ...... ولی دو ثانیه که دارم در ماست موسیر و لیس میزنم با ۱۷ تا افکت و صحنه آهسته و ....تو عکس و فیلم افتادم😁
1645