2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیشب رفته بود استخر تا تقریبا ١١شب اومد خونه.منم تازه پریود شدم حالم خوش نبود نیاز داشتم پیشم باشه اومد میوشو خورد رفت خوابید بهش گفتم بیا فیلم ببینیم اهمیت نداد بعدشم گفت لباسمو بشور برای فردا منم گفتم امشب اینجا نمیخوابم گفت لعنت به این زندگی گمشو برو بیرون از اتاق.من هیچی نگفتم اومدم بیرون گریه کردم به جای اینکه بیاد دلداریم بده اومده میگه ایشالا من بمیرم سر قبر من گریه کنی بعد رفت تو اتاق داد میزد خفه یعنی صدای گریم نیاد بعدشم راحت خوابید

رفتی یا برگشتی?

نه بابا لباس تنم نبود که یه نیم ساعت تو حیاط بودم بعد پسرچم دستشویی کرد گفت بیا برو بچه رو بشور تازه خانواده ام ده ساعت با ما شهرشون فاصله داره کجا برم

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
2720
یه چیزی گفته چرا جدی گرفتی ؟خیلی جدی بود . تو دعوا مردا همچین چیزا ممکنه بگن .اگه اختلافتون جدی نیست ...

بیرون کردن من براش عادی شده تا دعوامون میشه بیرونم میکنه

کار و رفتار ایشونو ابدا تایید نمیکنم اما اگر از این خانمایی هستی که مدام میچسبن به شوهر و یا درحال گریه زاری هستن باید تغییر رویه بدی 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست