1472
1411

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1475

دلیل این رفتارش چیه؟؟

ی نفر هست که باید باشه تا باشم❤باید قلبش بزنه تا قلبم بزنه❤باید نفس بکشه تا نفس بکشم❤یکی که بودنش بهم آرامش میده❤یکی که با کل دنیا عوضش نمیکنم❤که براش کلی حسودم❤ی کلام ختم کلام،ی نفر هست که نباشه منم نیستم❤همیشه از پسرای مغرور خوشم میومد،چون گفتنِ "دوستت دارم"براشون سخته ولی وقتی بهت میگن،عجیب به دلت میشینه❤میدونی چرا!؟چون مطمئنی از سرعادت نگفته،چون مطمئنی تکیه کلامش نیست!!چون میدونی واسه گفتنش پا روی کل غرورش گذاشته❤چون مطمئنی وقتی میگه "دوستت دارم"یعنی واقعا"دوستت دارم"❤عشق یعنی،آخرین فکر قبل از خوابیدن و اولین فکر بعد از بیدار شدنت،اون باشه❤میدونی با خودتم دیوونه😉بیشتر از اون چیزی که فکرشو کنی دوستت دارم❤ز همه دست کشیدم،که تو باشی همه ام.با تو بودن ز همه دست کشیدن دارد❤خوشحالم خودت میدونی چرا  
1444

من یکبار شوهرم بیرونم کرد مستقیم رفتم با مامور کلانتری اومدم گفتم صورتجلسه کنید ایشون بیرونم کرده. خودش به غلط کردن افتاد

گاهی اوقات مرگ انسان از نبود نبض نیست. مرگ یعنی حال من بادیدن انگشترش 
من یکبار شوهرم بیرونم کرد مستقیم رفتم با مامور کلانتری اومدم گفتم صورتجلسه کنید ایشون بیرونم کرده. خ ...

چه عاقلانه رفتار کردی 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
1474
زنگ زدم مامانم فردا صبح میان دنبالم

خاااک عالم بر سرش منم یه بار شوهرم دستم گرفت پرتم کرد حیاط گفت گمشو بیرون بعد خوردم زمین تا سه ماه راه نمی تونستم برم زانوم ضرب دیده بود

خداوندا مرا آن ده که مرا آن به ، در دنیا مرا یاد تو بس ، و در عقبی مرا دیدار تو بس
چه عاقلانه رفتار کردی 

اخه قبلا میرفتم قهر. ولی دیدم چرا خانواده ام حرص بخورن. بعد اینکه مامور رو دید زد تو سر خودش الان دو سال میگذره دیگه هرگز نگفت برو بیرون 

گاهی اوقات مرگ انسان از نبود نبض نیست. مرگ یعنی حال من بادیدن انگشترش 
1450