2726
عنوان

از این یارو خوشم میاد

233 بازدید | 16 پست

حمید تو ستایش

😁

چشاش و میبینم یاده داداشم میوفتم

همه بار اول ثبت نام کردن پس انقد نگیدکاربریت یا عضویتت مبارک از نظرم خوشت نیومد مشکل خودته سوال کردی و نظر از قضاوت متنفرم پس ن بکن ن میکنم قبل از هر حرفی یکم فکر کردن بد نیست

برای ایجاد نقوش زیبا روی انواع سنگ از دستگاه cnc سنگ میتوان استفاده کرد. میتوانید روی فلزات نیز با دستگاه cnc و برش cnc حکاکی و ایجاد نقوش زیبا را انجام دهید. و یک کسب و کار راه اندازی کنید. برای خرید دستگاه برش cnc کلیک کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من یاد شوهرم میوفتم . صداشم خوبه

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

من از سیبیل حشمت خوشم میاد انگار دسته دوچرخه ۲۸ 

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

یکم شبیه اونور تونا بازیگر ترکی هستش

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖
حمید کودومه من تاحالا ندیدم ستایشو

تو فصل جدیدش راننده پری سیماس

همه بار اول ثبت نام کردن پس انقد نگیدکاربریت یا عضویتت مبارک از نظرم خوشت نیومد مشکل خودته سوال کردی و نظر از قضاوت متنفرم پس ن بکن ن میکنم قبل از هر حرفی یکم فکر کردن بد نیست
من از سیبیل حشمت خوشم میاد انگار دسته دوچرخه ۲۸ 

😂😂😂😂

یادکی

داداشم

منم ازش خوشم میاد ولی به نظرم این نقش اصلا بهش نمیخوره

چی میخوره بش؟

2706