1735
1768

با داشتن بسته کامل معلم خصوصی پرش خودتو از هر منبع درسی دیگه بی نیاز کن

با وارد کردن شمارت از پرش کد تخفیف 50 درصدی مشاوره رایگان هدیه بگیر

مگه اینجام میزنه؟

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی. مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکرت🙏.                             دوتا تاریخ ک از همه خیلی دورم نبودن فهمیدم مادر شدم 😍 یعنی قشنگ ترین حس دنیا 98/11/5و 99/3/2 بهترین روزای عمرم بود چون بی بی چکم مثبت شد ☺️ ولی خب از اونجای ک قسمتم نبود یکیش پوچ بود و دومی سقط خود به خودی 😔 ناراحت شدم از خدا دلم گرفت گفتم چطور به کسی ک نمیخواد تند و تند و میدی و اون سقط می کنه ولی من ک سه سال منتظرم میدی و میگیری 😢 درست بنده خوبت نیستم ولی اذیتم نکن 🙁 من توان این مشکلات و ندارم 😔 همون موقعه ک داشتم تو مطب دکتر این حرفها و تو دلم میزدم 🥺 نمیدونم خانمی ک از کجا میدونست چه اتفاقی برام افتاده اومدم نشست کنارم و گفت روزی خور دنیا نبودن ک رفتن 😞 ناراحت نباش مادر میشی چون اگه خدا نمی‌خواست بهت بده مهرشو از دلت می‌برد 😢 این حرف باعث شد قلبم بلرزه 🥺 من از خدا بزور گرفتم جفتشون و حالا داشتم بابت چیزی ک تو اون زمان قسمتم نبوده ک بهم برسه ناشکری میکردم 😔 یه لحظه خجالت کشیدم از خدا 😔 گفتم خدایا راضیم به قسمت و تقدیری ک برام نوشتی 😍 ببخشید بخاطر ناشکریم 😓
1718
1760

حال روحی شون خوب نیست

مینویسن مینویسن بعد میگن خوب که چی؟ نمیفرستن

ما مسئول تاثیر رفتار و گفتارمون روی دیگران هستیم ؛ بیاید اگر میبینیم دایره لغات ذهنی مون پر شده از عبارت هایی مثل "به من چه؟من هر کاری که عشقم بکشه انجام میدم هر چی که به زبونم میاد رو میگم" بدونیم مبتلا به بیماری خودخواهی و خودشیفتگی شدیم و بایدبرای درمان خودمون تلاش کنیم!!
مامان من اینجوریه دیگه خودم زنگ میزنم بش وسط ایز تایپینگ😐

😂😂😂 باز مامانا قابل تحملن ولی یکی که وسط بحث جدی چن ثانیه ایز تایپینگه بعد پشیمون میشه نمیفرسته 😒

لایک ندوس😡👊
1665

برای ایجاد نقوش زیبا روی انواع سنگ از دستگاه cnc سنگ میتوان استفاده کرد. میتوانید روی فلزات نیز با دستگاه cnc و برش cnc حکاکی و ایجاد نقوش زیبا را انجام دهید. و یک کسب و کار راه اندازی کنید. برای خرید دستگاه برش cnc کلیک کنید

1651