1421
1411

خانوما خبر دارید فرش ارزون شد ؟

مگه اینجام میزنه؟

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
می‌دونم تا آخر این تیکر بالاخره منم مامان میشم😍      «مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی. مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویا پرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالی‌ات را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خداروشکرت 
1401
1394

حال روحی شون خوب نیست

مینویسن مینویسن بعد میگن خوب که چی؟ نمیفرستن

ما مسئول تاثیر رفتار و گفتارمون روی دیگران هستیم ؛ بیاید اگر میبینیم دایره لغات ذهنی مون پر شده از عبارت هایی مثل "به من چه؟من هر کاری که عشقم بکشه انجام میدم هر چی که به زبونم میاد رو میگم" بدونیم مبتلا به بیماری خودخواهی و خودشیفتگی شدیم و بایدبرای درمان خودمون تلاش کنیم!!
مامان من اینجوریه دیگه خودم زنگ میزنم بش وسط ایز تایپینگ😐

😂😂😂 باز مامانا قابل تحملن ولی یکی که وسط بحث جدی چن ثانیه ایز تایپینگه بعد پشیمون میشه نمیفرسته 😒

لایک ندوس😡👊
1427

برای ایجاد نقوش زیبا روی انواع سنگ از دستگاه cnc سنگ میتوان استفاده کرد. میتوانید روی فلزات نیز با دستگاه cnc و برش cnc حکاکی و ایجاد نقوش زیبا را انجام دهید. و یک کسب و کار راه اندازی کنید. برای خرید دستگاه برش cnc کلیک کنید

1331