1421
1411

من پدرم تصادف بدی کرده من وپسرم اومدیم شهرستان پیش خانوادم و پدرم موندیم

همسرم تو تهران کار میکنه  امروز از سرکار ک اومده رفته ترمینال بعد یک هفته  بیاد

میگن اتوبوس نیست .همه رفتن مهران

خب خدا رو خوش میاد من تو این شرایط چقدر ب همسرم احتیاج داشتم 

قربون امام حسین برم اما ک چی 

تلویزیون روشن میکنی همش میگه مسافرت اربعین و.. من نمیدونم چی شده چند ساله انقدر مهم شده

حالا من کار ندارم هر کی میره زیارتش قبول 

اما بقیه ک موندن آدم نیستن

حتما باید خداتومن تو این گرونی پول کرایه بده بیاد

پسر کوچولوم میدونی واسه اینکه خدا تو رو ب ما بده من و بابا چه روزهای سختی داشتیم اما هردومون امیدمون به خدا از دست ندادیم.عزیزم الانم تو رو ب خدا میسپاریم .سلامت باشی و سلامت پیش ما بیایی

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

خوشا به سعادت کسی که دلش حسینی باشه    

واقعا خوشا ب سعادتش ک دلش واقعا حسینی باشه

ی دختر خانمی میشناسم بخاطر جهیزیه ازدواج  نمیکنه ایکاش دل من حسینی بود امام علی بود دل داشتم کمک میکردم جهیزیه میگرف و سر و سامون میگرف زیر منت زن داداش هاش در میومد بیرون

پسر کوچولوم میدونی واسه اینکه خدا تو رو ب ما بده من و بابا چه روزهای سختی داشتیم اما هردومون امیدمون به خدا از دست ندادیم.عزیزم الانم تو رو ب خدا میسپاریم .سلامت باشی و سلامت پیش ما بیایی
1390
واقعا خوشا ب سعادتش ک دلش واقعا حسینی باشه ی دختر خانمی میشناسم بخاطر جهیزیه ازدواج  نمیکنه ای ...

دقیقا کاشکی اینا رو هم دریابیم فقط دنبال اسم حاجی و کربلایی و ...نباشیم  

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
عزیزم اجرش به شوهر شما هم میرسه بالاخره ایشونم داره به خاطر این شرایط سختی میکشه 

چه اجری 

من ترجیح میدم بخاطر امام حسین بخاطر امام علی و از همه مهمتر بخاطر خدا  همون هزینه ب یک بنده خدا ک گرفتاره و شرمنده خانوادشه بکنم  البته مطمنم دلم کوچیکه و نمیتونم  فقط ب زبون میارم

مطمنم امامم خوشحالتر میشد

از خدا میخوام زود زود حصرت مهدی ظهور کنه